fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

UNIT.City пропонує українським стартапам заощадити $200 тис

UNIT.City proponuje ukraїnśkym startapam zaoščadyty $200 tys
Команда Парку інновацій UNIT.City запускає програму підтримки продуктових стартапів. Завдяки цій програмі резиденту Парку в столиці України зможуть отримати доступ до преміум-послуг і при цьому заощадити на витратах
Komanda Parku innovacij UNIT.City zapuskaje programu pidtrymky produktovyh startapiv. Zavdjaky cij programi rezydentu Parku v stolyci Ukraїny zmožuť otrymaty dostup do premium-poslug i pry ćomu zaoščadyty na vytratah
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що варто знати про пропозицію від UNIT.City. Нова програма має назву UNIT.Perks. В рамках проекту резиденти інноваційного парку отримають доступ до інструментів та послуг провідних технологічних компаній. При цьому стартапам пропонують безкоштовні кредити та знижки до 90%. Сукупна вигода для резидентів сягатиме $200 тис. На умовах партнерства із Парком інновацій у Києві співпрацюватимуть Microsoft, Amazon, Intercom, HubSpot, Grammarly, Depositphotos, Zendesk, SendGrid, YouScan та низка інших. Сьогодні в інноваційному парку працює 35 компаній. Таким чином, сумарна річна вигода від програми для всіх резидентів перевищить $7 млн. Які особливості програми. Кирило Мазур, очільник напряму розвитку екосистеми в UNIT.City, зауважує, що ініціатива не має аналогів на українському ринку пропозиція для стартапів. У компанії наголошують, що на деякі пропозиції будуть діяти обмеження. Наприклад, частина сервісів будуть доступні за промо-ціною лише для стартапів віком до 5 років існування з річним оборотом до $1 млн. Повний список доступних пропозицій можна подивитися на сторінці програми. UNIT.Perks стала другою з анонсованих програм розвитку для бізнесів. Раніше команда інноваційного парку запустила конкурс стартапів AGRITECH Challenge. Його переможці зможуть отримати грошовий приз сумою в $10 тис. Також буде надано можливість для реалізації прототипу на ринку Південно-Східної Азії.
Реклама 👇 Замовити

Що варто знати про пропозицію від UNIT.City

Нова програма має назву UNIT.Perks. В рамках проекту резиденти інноваційного парку отримають доступ до інструментів та послуг провідних технологічних компаній. При цьому стартапам пропонують безкоштовні кредити та знижки до 90%. Сукупна вигода для резидентів сягатиме $200 тис. На умовах партнерства із Парком інновацій у Києві співпрацюватимуть MicrosoftUNIT.City пропонує українським стартапам заощадити $200 тис 1Як українські інтерактивні столи підкорили Microsoft, Amazon, Intercom, HubSpot, Grammarly, DepositphotosUNIT.City пропонує українським стартапам заощадити $200 тис 2Як створювати анімовані дизайни для соцмереж — рецепт від Crello, Zendesk, SendGrid, YouScanUNIT.City пропонує українським стартапам заощадити $200 тис 3YouScan почала сертифікацію із соцмедіа-моніторингу та низка інших.

Сьогодні в інноваційному парку працює 35 компаній. Таким чином, сумарна річна вигода від програми для всіх резидентів перевищить $7 млн.

Які особливості програми

Кирило Мазур, очільник напряму розвитку екосистеми в UNIT.City, зауважує, що ініціатива не має аналогів на українському ринку пропозиція для стартапів. У компанії наголошують, що на деякі пропозиції будуть діяти обмеження. Наприклад, частина сервісів будуть доступні за промо-ціною лише для стартапів віком до 5 років існування з річним оборотом до $1 млн.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Повний список доступних пропозицій можна подивитися на сторінці програми.

UNIT.City пропонує українським стартапам заощадити $200 тис 4

UNIT.Perks стала другою з анонсованих програм розвитку для бізнесів. Раніше команда інноваційного парку запустила конкурс стартапівUNIT.City пропонує українським стартапам заощадити $200 тис 5Кирило Мазур, UNIT.City: «Фермер має використовувати інновації просто у смартфоні» AGRITECH Challenge. Його переможці зможуть отримати грошовий приз сумою в $10 тис. Також буде надано можливість для реалізації прототипу на ринку Південно-Східної Азії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: