Поява нічних рейсів громадського транспорту у Києві обговорювалася вже не раз. Київ та Сеул продовжують реалізацію проекту щодо міської цифрової інфраструктури. Столиця готується впроваджувати використання великих даних для інновацій у транспортному обслуговуванні міст. Про це повідомив заступник голови Київської міської адміністрації Микола Поворозник під час виступу на Seoul-Ukraine Smart City Forum, повідомили в прес-службі КМДА. На часі дізнатися більше про це.
Скільки тривала розробка проекту
Підготовка та збір всіх потрібних даних тривали один рік. Проект готували на основі досвіду Кореї. Київ став першим містом в Україні, яке розпочало успішно та комплексно впроваджувати «розумні» технології та будувати міську цифрову інфраструктуру. Саме корейці розробляли рекомендації щодо впровадження нічних маршрутів громадського транспорту. Зараз між Києвом та Сеулом тривають перемовини щодо підписання угоди про побратимство.
Нагадаємо, що Південна Корея готоваПівденна Корея інвестуватиме в український 4G- та 5G-зв’язок стати інвестором у проектах щодо запровадження в Україні 4G- та 5G-зв’язку. Додамо, що Республіка Корея за 2016 рік посідає п’яте місце серед торговельних партнерів України поміж країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону з товарообігом у $669 млн. Україна найбільше експортує до Кореї продукцію машинобудування, сталь, текстиль, рибу. Імпорт до України переважно складається з промислового обладнання, нафти, залізної руди, хімікатів, деяких видів продовольства. Станом на початок 2017-го в українську економіку корейці вклали понад $207 млн — інвестиції зростали у 2016 році. Нещодавно стало відомо, що корейські інвестори вкладуть коштиНа Тернопільщині корейці побудують сонячну «ферму» потужністю 20+ МВт у масштабний проект сонячної електростанції на Тернопільщині.