fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Південна Корея інвестуватиме в український 4G- та 5G-зв’язок

Pivdenna Koreja investuvatyme v ukraїnśkyj 4G- ta 5G-zv'jazok
Перемовини з корейською стороною можуть активізувати інвестиційні активності цієї країни на українському ринку телеком-послуг та перехід України до зв’язку нового покоління
Peremovyny z korejśkoju storonoju možuť aktyvizuvaty investycijni aktyvnosti cijeї kraїny na ukraїnśkomu rynku telekom-poslug ta perehid Ukraїny do zv’jazku novogo pokolinnja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Республіка Корея планує інвестувати у розвиток цифрової інфраструктури 4G та 5G в Україні. Про це сьогодні йшлося на зустрічі Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва з Послом Республіки Корея в Україні Лі Янг Гу та представників Корейської інвестиційної корпорації K-Growth. Який поточний стан справ у співпраці із Республікою Корея. Степан Кубів наголосив, що Республіка Корея є важливим стратегічним партнером для України. Він зауважив, що потенціал співпраці між нашими країнами поки що відстає від його реальних можливостей. Корейські колеги у свою чергу відзначили ефективне впровадження реформ в Україні, які спрямовані на економічне зростання, покращення інвестиційної привабливості та розвиток людського капіталу. Ми бачимо прогрес України на шляху до покращення інвестклімату. Ми також розуміємо, що невдовзі ці зміни дадуть значний поштовх для економіки та розвитку вашої країни. Це доповнить вигоди від стратегічного розміщення України на перетині важливих транспортних маршрутів. Є також значні можливості розвитку промисловості, можливості у сфері ІТ та HiTech та надзвичайний людський потенціал. Це для нас є сильним сигналом для активізації свого інвестиційного інтересу до України, — Сунмін Пак (Soomin PARK), член ради директорів Корейського офісу ЄБРР в Україні. Республіка Корея за 2016 році посідає п’яте місце серед торговельних партнерів України поміж країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону з товарообігом у $669 млн. Чи інвестує зараз Корея в інші проекти в Україні. Україна найбільше експортує до Кореї продукцію машинобудування, сталь, текстиль, рибу. Імпорт до України переважно складається з промислового обладнання, нафти, залізної руди, хімікатів, деяких видів продовольства. Станом на початок 2017-го в українську економіку корейці вклали понад $207 млн — інвестиції зростали у 2016 році. Нещодавно стало відомо, що корейські інвестори вкладуть кошти у масштабний проект сонячної електростанції на Тернопільщині.
Реклама 👇 Замовити

Республіка Корея планує інвестувати у розвиток цифрової інфраструктури 4G та 5G в Україні. Про це сьогодні йшлося на зустрічі Першого віце-прем’єр-міністра України – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва з Послом Республіки Корея в Україні Лі Янг Гу та представників Корейської інвестиційної корпорації K-Growth.

Який поточний стан справ у співпраці із Республікою Корея

Степан Кубів наголосив, що Республіка Корея є важливим стратегічним партнером для України. Він зауважив, що потенціал співпраці між нашими країнами поки що відстає від його реальних можливостей. Корейські колеги у свою чергу відзначили ефективне впровадження реформ в Україні, які спрямовані на економічне зростання, покращення інвестиційної привабливості та розвиток людського капіталу.

«Ми бачимо прогрес України на шляху до покращення інвестклімату. Ми також розуміємо, що невдовзі ці зміни дадуть значний поштовх для економіки та розвитку вашої країни. Це доповнить вигоди від стратегічного розміщення України на перетині важливих транспортних маршрутів. Є також значні можливості розвитку промисловості, можливості у сфері ІТ та HiTech та надзвичайний людський потенціал. Це для нас є сильним сигналом для активізації свого інвестиційного інтересу до України,» — Сунмін Пак (Soomin PARK), член ради директорів Корейського офісу ЄБРР в Україні.

Республіка Корея за 2016 році посідає п’яте місце серед торговельних партнерів України поміж країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону з товарообігом у $669 млн.

Чи інвестує зараз Корея в інші проекти в Україні

Україна найбільше експортує до Кореї продукцію машинобудування, сталь, текстиль, рибу. Імпорт до України переважно складається з промислового обладнання, нафти, залізної руди, хімікатів, деяких видів продовольства. Станом на початок 2017-го в українську економіку корейці вклали понад $207 млн — інвестиції зростали у 2016 році. Нещодавно стало відомо, що корейські інвестори вкладуть коштиПівденна Корея інвестуватиме в український 4G- та 5G-зв'язок 1На Тернопільщині корейці побудують сонячну «ферму» потужністю 20+ МВт у масштабний проект сонячної електростанції на Тернопільщині.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: