Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

На Тернопільщині корейці побудують сонячну «ферму» потужністю 20+ МВт

Na Ternopiľščyni korejci pobudujuť sonjačnu «fermu» potužnistju 20+ MVt

Фотобатареї планують розмістити неподалік села Лопушани Зборівського району. Загальна вартість проекту — близько 100 млн євро
Fotobatareї planujuť rozmistyty nepodalik sela Lopušany Zborivśkogo rajonu. Zagaľna vartisť proektu — blyźko 100 mln jevro
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  На Тернопільщині збудують сонячну фотоелектричну станцію загальною площею 64,1 га та потужністю 22,78 МВт. Інвестором стала компанія Донсо ЛТД з Республіки Корея.  Розташування та вартість проекту. Сонячну фотоелектростанцію планують розмістити неподалік села Лопушани Зборівського району. Голова місцевої райдержадміністрації Ігор Яворський переконаний, що даний проект має ряд переваг: сільський бюджет наповниться додатковими коштами в розмірі 600-900 тис. грн на майбутньому підприємстві працюватиме 20-30 осіб та сезонні працівники, що дасть змогу працевлаштуватись місцевим жителям. Загальна вартість проекту – близько 100 млн євро. Особливості сонячної фотоелектростанції. Сонячні фотоелектростанції – один з видів альтернативного видобутку енергії: батареї перетворюють енергію випромінювання в змінний струм, який надходить в електромережу. Подібні мережеві системи можуть використовуватись як для генерації електроенергії загальнодержавного використання, так і для випуску електроенергії власного споживання.

На Тернопільщині збудують сонячну фотоелектричну станцію загальною площею 64,1 га та потужністю 22,78 МВт. Інвестором стала компанія «Донсо ЛТД» з Республіки Корея. 

Розташування та вартість проекту

Сонячну фотоелектростанцію планують розмістити неподалік села Лопушани Зборівського району. Голова місцевої райдержадміністрації Ігор Яворський переконаний, що даний проект має ряд переваг:

  • сільський бюджет наповниться додатковими коштами в розмірі 600-900 тис. грн
  • на майбутньому підприємстві працюватиме 20-30 осіб та сезонні працівники, що дасть змогу працевлаштуватись місцевим жителям.

Загальна вартість проекту – близько 100 млн євро.

Особливості сонячної фотоелектростанції

Сонячні фотоелектростанції – один з видів альтернативного видобутку енергії: батареї перетворюють енергію випромінювання в змінний струм, який надходить в електромережу. Подібні мережеві системи можуть використовуватись як для генерації електроенергії загальнодержавного використання, так і для випуску електроенергії власного споживання.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: