fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

На Тернопільщині корейці побудують сонячну «ферму» потужністю 20+ МВт

Na Ternopiľščyni korejci pobudujuť sonjačnu «fermu» potužnistju 20+ MVt
Фотобатареї планують розмістити неподалік села Лопушани Зборівського району. Загальна вартість проекту — близько 100 млн євро
Fotobatareї planujuť rozmistyty nepodalik sela Lopušany Zborivśkogo rajonu. Zagaľna vartisť proektu — blyźko 100 mln jevro
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Розвиток екологічно чистої енергетики в Україні триває. Зокрема набуває поширення створення сонячних електростанцій у регіонах. Різні за потужністю об’єкти зводять зазвичай за кошти закордонних інвесторів. Так сталося і на Тернопільщині, де побудують сонячну фотоелектричну станцію загальною площею 64,1 га та потужністю 22,78 МВт. Інвестором нового об’єкту енергетичної сфери стала компанія Донсо ЛТД з Республіки Корея. На часі дізнатися більше про цей об’єкт. Розташування та вартість проекту. Сонячну фотоелектростанцію у регіоні планують розмістити неподалік села Лопушани Зборівського району Тернопільської області. Голова місцевої районної державної адміністрації Ігор Яворський переконаний, що даний проект має низку інфраструктурних та економічних переваг для місцевої громади: сільський бюджет наповниться додатковими коштами в розмірі 600-900 тис грн на майбутньому підприємстві працюватиме 20-30 осіб та сезонні працівники, що дасть змогу працевлаштуватись місцевим жителям. Загальна вартість проекту – близько 100 млн євро. Остаточні терміни виконання забудови поки що не озвучені. Особливості сонячної фотоелектростанції. Сонячні фотоелектростанції – один з видів альтернативного видобутку енергії за рахунок використання сонячного світла. У них батареї накопичення енергії перетворюють енергію випромінювання в змінний струм, який надходить в електромережу. Подібні мережеві системи можуть використовуватись як для генерації електроенергії загальнодержавного використання, так і для випуску електроенергії власного споживання. Видобуту таким способом електроенергію можна продавати за так званим зеленим тарифом — або використовувати для власних потреб на рівні місцевих громад.
Реклама 👇 Замовити

Розвиток екологічно чистої енергетики в Україні триває. Зокрема набуває поширення створення сонячних електростанцій у регіонах. Різні за потужністю об’єкти зводять зазвичай за кошти закордонних інвесторів. Так сталося і на Тернопільщині, де побудують сонячну фотоелектричну станцію загальною площею 64,1 га та потужністю 22,78 МВт. Інвестором нового об’єкту енергетичної сфери стала компанія «Донсо ЛТД» з Республіки Корея. На часі дізнатися більше про цей об’єкт.

Розташування та вартість проекту

Сонячну фотоелектростанцію у регіоні планують розмістити неподалік села Лопушани Зборівського району Тернопільської області. Голова місцевої районної державної адміністрації Ігор Яворський переконаний, що даний проект має низку інфраструктурних та економічних переваг для місцевої громади:

  • сільський бюджет наповниться додатковими коштами в розмірі 600-900 тис грн
  • на майбутньому підприємстві працюватиме 20-30 осіб та сезонні працівники, що дасть змогу працевлаштуватись місцевим жителям.

Загальна вартість проекту – близько 100 млн євро. Остаточні терміни виконання забудови поки що не озвучені.

Особливості сонячної фотоелектростанції

Сонячні фотоелектростанції – один з видів альтернативного видобутку енергії за рахунок використання сонячного світла. У них батареї накопичення енергії перетворюють енергію випромінювання в змінний струм, який надходить в електромережу. Подібні мережеві системи можуть використовуватись як для генерації електроенергії загальнодержавного використання, так і для випуску електроенергії власного споживання. Видобуту таким способом електроенергію можна продавати за так званим «зеленим» тарифом — або використовувати для власних потреб на рівні місцевих громад.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: