Amazon запускає версію голосового помічника Alexa для бізнесу

Čytaty latynkoju
Amazon запускає версію голосового помічника Alexa для бізнесу

Як реагують конкуренти

Власні голосові сервіси запускають корпорації, що конкурують із Amazon. Тому вони почали застосовувати симетричні обмеження доступу для своїх користувачів. Так, Google відключить доступ до YouTube для користувачів Amazon Fire TV,а власники Amazon Echo Show вже зіткнулися із блокуванням. Microsoft та її голосові сервіси Cortana теж можуть піти аналогічним шляхом з огляду на те, що Amazon просуває у першу чергу власні напрацювання в сфері голосового пошуку та асистування на основі Alexa.

У чому полягатиме новинка від Amazon

Голосовий помічник, створений корпорацією, відтепер допомагатиме офісним працівникам. Зокрема, можна буде налаштувати сценарії для конференс-коллів, резервування кімнат перемовин чи підключити інтеграції до інших B2B-сервісів. Зараз схожий офіс має Microsoft для корпоративних користувачів пакету Office на основі голосового помічника Cortana. Наприклад, парсинг відповідей у електронних листах та пропозицію нагадувань протягом дня.

Нещодавно Amazon надав стороннім розробникам можливість «прокачувати» Alexa за рахунок створення так званих «навичок» (правил, інтеграцій та наборів команд і зв’язок із іншими сервісами). Серед сервісів, які готують до анонсу в Amazon — робота з календарями у Microsoft Exchange.

Раніше цього року корпорація Безоса запустила голосового помічникаAmazon представила помічника для модників і модниць для модників та модниць. За своєю суттю новий ґаджет від Amazon являє собою вертикальну камеру із вбудованими мікрофоном та динаміками, а також підключеними до неї технологіями штучного інтелекту. Новинка під назвою Amazon Echo look робить панорамні знімки чи короткі відеозаписи з кутом огляду у 360 градусів, розмиваючи фон і залишаючи лише зображення господаря у обраних речах.