Рекламодавці очікують «бум» programmatic-реклами до 2019 року

Čytaty latynkoju
Рекламодавці очікують «бум» programmatic-реклами до 2019 року

Що чекає на рекламний ринок автоматизованих сервісів

Продажі реклами через Programmatic-інструменти зростають щорічно на 21%. Цьогоріч ринок таких рекламних розміщень сягне $57,5 млрд. Топові учасники ринку реклами говорять про те, що за декілька років розміщення та керування рекламними онлайн-кампаніями буде повністю автоматизованим для усіх ринків.

Через що відбувається «вибух» на рекламному ринку

Провідником у змінах на рекламному ринку традиційно є Сполучені Штати. Там частка продажів рекламних розміщень через programmatic-платформи до 2019 року сягне 83,6%. Крім того, в цій державі також відбувається наймасштабніше «перетікання» інструментів автоматизованого рекламного розміщення до так званих «традиційних» медіа (телебачення, радіостанцій, зовнішній рекламних носіїв на інтерактивній основі).

Станом на 2017 рік  найрозвиненішими є англомовні ринки. Лідерами є Канада (81% розміщень), США (78%) та Сполучене Королівство (77%). Трохи відстають від них Данія (70%) та Франція (63%). А от Китай попри свій статус лідера мобільних сервісів та своєрідний і дуже насичений ринок онлайн-реклами, поки не опанував programmatic-кампанії. Тут лише 29% від усієї демонстрованої реклами розміщується автоматизовано. Середній світовий показник при цьому складає 59%.

Кастомізовані рекламні розміщення вже повністю автоматично продає The New York Times. CEO Марк Томпсон упевнений, що число передплатників цифрової версії зростатиме й надалі — у III кварталі виручка зросла до $86 млн саме від цифрового контенту та реклами.

Нагадаємо, раніше ми розповідали вам про нові рекламні інструментиFacebook Messenger запустив рекламні інструменти від Facebook.