Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Facebook Messenger запустив рекламні інструменти

Facebook Messenger zapustyv reklamni instrumenty

Найпопулярніший серед усіх месенджерів продовжує запроваджувати монетизацію, якою «грішить» загалом Facebook — для аудиторії у 1,2 млрд користувачів стануть доступні нові можливості розміщення рекламних оголошень просто у чатах
Najpopuljarnišyj sered usih mesendžeriv prodovžuje zaprovadžuvaty monetyzaciju, jakoju «grišyť» zagalom Facebook — dlja audytoriї u 1,2 mlrd korystuvačiv stanuť dostupni novi možlyvosti rozmiščennja reklamnyh ogološeń prosto u čatah
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Оскільки люди і так активно користуються Facebook Messenger для роботи та бізнес-цілей, а не лише для особистого спілкування, компанія вирішила розширити рекламні можливості за рахунок показу оголошень у чатах. Які саме оголошення можна буде розмістити. Набір рекламних оголошень для брендів та компаній включає низку нових форматів. Messenger Ads – це рекламні оголошення в домашній вкладці месенджера. При торканні екрана користувач буде переходити на цільову сторінку оголошення або на заданий заздалегідь чат у Facebook. Click to Ads – персоналізовані рекламні повідомлення, після яких люди потраплятимуть на посадкові сторінки чи чати. Такий тип оголошень можна використовувати в Facebook, Instagram або Messenger. Sponsored Messages – повторне ініціювання спілкування представників компанії, проекту чи бренду із конкретними людьми. Оприлюднення нових можливостей почалося 11 липня. Впродовж кількох наступних місяців програма охопить низку нових користувачів, а також доступ до нових оголошень буде надано через рекламні інтерфейси Power Editor та Ads Manager.
13.07.2017,09:55
0
Pixabay, CC

Оскільки люди і так активно користуються Facebook Messenger для роботи та бізнес-цілей, а не лише для особистого спілкування, компанія вирішила розширити рекламні можливості за рахунок показу оголошень у чатах.

Які саме оголошення можна буде розмістити

Набір рекламних оголошень для брендів та компаній включає низку нових форматів.

  • Messenger Ads – це рекламні оголошення в домашній вкладці месенджера. При торканні екрана користувач буде переходити на цільову сторінку оголошення або на заданий заздалегідь чат у Facebook.
  • Click to Ads – персоналізовані рекламні повідомлення, після яких люди потраплятимуть на посадкові сторінки чи чати. Такий тип оголошень можна використовувати в Facebook, Instagram або Messenger.
  • Sponsored Messages – повторне ініціювання спілкування представників компанії, проекту чи бренду із конкретними людьми.

Оприлюднення нових можливостей почалося 11 липня. Впродовж кількох наступних місяців програма охопить низку нових користувачів, а також доступ до нових оголошень буде надано через рекламні інтерфейси Power Editor та Ads Manager.

Джерело: блог Facebook Messenger

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: