fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Facebook Messenger запустив рекламні інструменти

Facebook Messenger zapustyv reklamni instrumenty
Найпопулярніший серед усіх месенджерів продовжує запроваджувати монетизацію, якою «грішить» загалом Facebook — для аудиторії у 1,2 млрд користувачів стануть доступні нові можливості розміщення рекламних оголошень просто у чатах
Najpopuljarnišyj sered usih mesendžeriv prodovžuje zaprovadžuvaty monetyzaciju, jakoju «grišyť» zagalom Facebook — dlja audytoriї u 1,2 mlrd korystuvačiv stanuť dostupni novi možlyvosti rozmiščennja reklamnyh ogološeń prosto u čatah
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Оскільки люди і так активно користуються Facebook Messenger для роботи та бізнес-цілей, а не лише для особистого спілкування, компанія вирішила розширити рекламні можливості за рахунок показу оголошень у чатах. Які саме оголошення можна буде розмістити. Набір рекламних оголошень для брендів та компаній включає низку нових форматів. Messenger Ads – це рекламні оголошення в домашній вкладці месенджера. При торканні екрана користувач буде переходити на цільову сторінку оголошення або на заданий заздалегідь чат у Facebook. Click to Ads – персоналізовані рекламні повідомлення, після яких люди потраплятимуть на посадкові сторінки чи чати. Такий тип оголошень можна використовувати в Facebook, Instagram або Messenger. Sponsored Messages – повторне ініціювання спілкування представників компанії, проекту чи бренду із конкретними людьми. Оприлюднення нових можливостей почалося 11 липня. Впродовж кількох наступних місяців програма охопить низку нових користувачів, а також доступ до нових оголошень буде надано через рекламні інтерфейси Power Editor та Ads Manager.
Реклама 👇 Замовити

Оскільки люди і так активно користуються Facebook Messenger для роботи та бізнес-цілей, а не лише для особистого спілкування, компанія вирішила розширити рекламні можливості за рахунок показу оголошень у чатах.

Які саме оголошення можна буде розмістити

Набір рекламних оголошень для брендів та компаній включає низку нових форматів.

  • Messenger Ads – це рекламні оголошення в домашній вкладці месенджера. При торканні екрана користувач буде переходити на цільову сторінку оголошення або на заданий заздалегідь чат у Facebook.
  • Click to Ads – персоналізовані рекламні повідомлення, після яких люди потраплятимуть на посадкові сторінки чи чати. Такий тип оголошень можна використовувати в FacebookFacebook Messenger запустив рекламні інструменти 1Instagram та Facebook набирають обертів серед українців, Instagram або Messenger.
  • Sponsored Messages – повторне ініціювання спілкування представників компанії, проекту чи бренду із конкретними людьми.

Оприлюднення нових можливостей почалося 11 липня. Впродовж кількох наступних місяців програма охопить низку нових користувачів, а також доступ до нових оголошень буде надано через рекламні інтерфейси Power Editor та Ads Manager.

Теґи: Facebook
Джерело: блог Facebook Messenger

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: