Робот Jibo від українських розробників — на обкладинці TIME

Čytaty latynkoju
Робот Jibo від українських розробників — на обкладинці TIME

Jibo — не єдиний незвичний винахід у списку. Серед інших у ТОП-25 від журналу TIME – окуляри eSight 3, які допомагають орієнтуватися в просторі людям з порушенням зору; горня для кави чи чаю Ember Mug, яке підтримує ідеальну температуру напою. Також туди потрапили ліфти Thyssenkrupp MULTI, які пересуваються в різних напрямках — не лише по вертикалі, а й по горизонталі.

Детальніше про Jibo

Jibo – стаціонарний робот для дому, який взаємодіє з людьми. Він може розпізнавати обличчя та голос, запам’ятовувати ваші жарти, і, таким чином, будувати справжні стосунки. Він реагує на довколишнє середовище – рухами та звуками, може фотографувати вас та нагадувати про важливі події чи розповідати про погоду.

ІТ-компанія Waverley Software американська, із офісами в Україні. Вона займається розробкою програмного забезпечення для корпоративних клієнтів у сферах інтернету речей, робототехніки, fintech-проектів та blockchain. Офіси компанії розташовані в США, Україні та В’єтнамі.

В українському офісі Waverley Software три команди провідних спеціалістів працюють з Jibo. Робот складається з багатьох компонентів, одна з яких — серверна інфраструктура, що забезпечує передачу даних і зберігає особистість робота.

Також команда розробляє нативні мобільні застосунки для iOS та Android і забезпечує контроль якості продукту. Ці розробки спрямовані на інтеграцію користувачів з роботом. При цьому особлива увага приділяється захисту даних.

Раніше ми розповідали вам про незвичайного робота-собакуSony повертає у продаж свого робо-собаку від японської корпорації.