lifecell допоможе Національній поліції створити систему оповіщення

Čytaty latynkoju
lifecell допоможе Національній поліції створити систему оповіщення

Мобільний оператор стверджує, що ENS відмінно себе зарекомендувала під час атаки віруса Petya.A, що шифрував дані користувачів. Після цього компанія вирішила поділитися напрацюваннями з українською державою. Нова система вже почала функціонувати на базі кіберполіції. На часі дізнатися більше про те, що пропонує lifecell.

Як працюватиме система

Головний виконавчий директор телекомунікаційної компанії Ісмет Язиджі заявив, що мова йде не про довоговори продажу цієї системи, а про договір співпраці. Представники оператора також підкреслюють, що вони не будуть мати жодного доступу до даних системи.  Але в компанії заявляють, що планують до кінця року почати продавати це програмне рішення і приватним компаніям, які хочуть поліпшити свою безпеку. Подальше вдосконалення системи

Раніше оператор мобільного зв’язку lifecellУкраїнцям відкрили новий стрімінґовий сервіс оголосив про запуск послуги хмарного сховищаВід 5 до 500 ГБ — оператор lifecell запустив хмарний сервіс lifebox для своїх абонентів в Україні. Безкоштовно буде доступно 5 ГБ, інші тарифні плани матимуть різний обсяг вільного місця для користувацьких файлів. Також передбачено можливість збереження резервних копій контактної книги телефону або фотоальбомів (для використання цієї опції потрібно в налаштуаннях вашого телефону активувати функцію «Автозавантаження»). Також користувачам пропонують придбати додаткові пакети із знижкою для абонентів цього мобільного оператора в Україні. Сплату за таку додаткову послугу можна зробити напряму зі свого мобільного рахунку. Надання банківської картки ця операція не вимагатиме, кажуть представники українського мобільного оператора.