fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Від 5 до 500 ГБ — оператор lifecell запустив хмарний сервіс

Vid 5 do 500 GB — operator lifecell zapustyv hmarnyj servis
Оператор мобільного зв’язку lifecell оголосив про запуск послуги хмарного сховища lifebox для своїх абонентів в Україні. Безкоштовно буде доступно 5 ГБ, інші тарифні плани матимуть різний обсяг вільного місця для користувацьких файлів
Operator mobiľnogo zv’jazku lifecell ogolosyv pro zapusk poslugy hmarnogo shovyšča lifebox dlja svoїh abonentiv v Ukraїni. Bezkoštovno bude dostupno 5 GB, inši taryfni plany matymuť riznyj obsjag viľnogo miscja dlja korystuvaćkyh fajliv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Кожному абоненту буде доступно 5 ГБ безкоштовного сховища, щоби завантажувати та зберігати свої світлини, відеозаписи, музику будь-коли та з будь-якого пристрою, а також створювати резервні копії контактної книги телефону і зручно відновлювати її у випадку необхідності. А для абонентів lifecell додатково передбачено безкоштовний трафік для користування lifebox без обмежень. Також користувачам доступні опції в 50 ГБ і 500 ГБ хмарного сховища. На кого орієнтовано нову послугу. Послуга lifebox – один з таких додаткових сервісів, доступний для всіх абонентів України. Кожний абонент може безкоштовно користуватися сховищем даних до 5 ГБ, куди можна завантажувати будь-який особистий контент (відео, фото, музику, документи) та зберігати там цей контент і ділитися із друзями. Також передбачено можливість збереження резервних копій контактної книги телефону або фотоальбомів (для використання цієї опції потрібно в налаштуаннях активувати функцію Автозавантаження). Також користувачам пропонують придбати додаткові пакети із знижкою для абонентів lifecell. Сплата за таку послугу можна зробити напряму зі свого мобільного рахунку, надання банківської картки це не вимагає. Як користуватися новим хмарним сховищем. Щоби скористатися послугою lifeboх, треба завантажити додаток lifebox з AppStore або PlayMarket. Також сервіс доступний в онлайн-версії. Після використання безкоштовних 5ГБ сховища для абонентів lifecell будуть доступні пакети за такими цінами: 50 ГБ за 24,99 грн/30 днів; 500ГБ за 52,99 грн/30 днів.

Кожному абоненту буде доступно 5 ГБ безкоштовного сховища, щоби завантажувати та зберігати свої світлини, відеозаписи, музику будь-коли та з будь-якого пристрою, а також створювати резервні копії контактної книги телефону і зручно відновлювати її у випадку необхідності. А для абонентів lifecell додатково передбачено безкоштовний трафік для користування lifebox без обмежень. Також користувачам доступні опції в 50 ГБ і 500 ГБ хмарного сховища.

На кого орієнтовано нову послугу

Послуга lifebox – один з таких додаткових сервісів, доступний для всіх абонентів України. Кожний абонент може безкоштовно користуватися сховищем даних до 5 ГБ, куди можна завантажувати будь-який особистий контент (відео, фото, музику, документи) та зберігати там цей контент і ділитися із друзями. Також передбачено можливість збереження резервних копій контактної книги телефону або фотоальбомів (для використання цієї опції потрібно в налаштуаннях активувати функцію «Автозавантаження»). Також користувачам пропонують придбати додаткові пакети із знижкою для абонентів lifecell. Сплата за таку послугу можна зробити напряму зі свого мобільного рахунку, надання банківської картки це не вимагає.

Від 5 до 500 ГБ — оператор lifecell запустив хмарний сервіс 1

Як користуватися новим хмарним сховищем

Щоби скористатися послугою lifeboх, треба завантажити додаток lifebox з AppStore або PlayMarket. Також сервіс доступний в онлайн-версії.

Після використання безкоштовних 5ГБ сховища для абонентів lifecell будуть доступні пакети за такими цінами:

  • 50 ГБ за 24,99 грн/30 днів;
  • 500ГБ за 52,99 грн/30 днів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: