Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Більше музики: Українцям відкрили новий стрімінґовий сервіс

Biľše muzyky: Ukraїncjam vidkryly novyj striminğovyj servis

На українському ринку онлайн-розваг з’явився стрімінґовий музичний сервіс з Туреччини — fizy. Його розробила компанія Turkcell, котра є власником українського мобільного оператора lifecell
Na ukraїnśkomu rynku onlajn-rozvag z’javyvsja striminğovyj muzyčnyj servis z Tureččyny — fizy. Jogo rozrobyla kompanija Turkcell, kotra je vlasnykom ukraїnśkogo mobiľnogo operatora lifecell
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Які можливості у нового сервісу На початку українські користувачі зможуть лише слухати онлайн-радіостанції. Зараз їх в базі — 23, включаючи найпопулярніші FM-станції в онлайн-ретрансляції. Найближчим часом слухачі з України отримають також доступ до усіх функцій мобільного додатку: прослуховування музичних треків окремо чи альбомів в цілому; доступ до списків відтворення від кураторів сервісу; перегляд кліпів та концертів в рамках прямих трансляцій. В чому особливість Для абонентів lifecell сервіс доступний абсолютно безкоштовно — для цього потрібно користуватися додатком через 3G-підключення. Де завантажити додаток  Мобільний клієнт для нового стрімінґового сервісу доступний у AppStore та Google Play. Раніше ми розповідали вам про музичні сервіси, якими українці можуть легально скористатися замість «Яндекс.Музики».

Які можливості у нового сервісу

На початку українські користувачі зможуть лише слухати онлайн-радіостанції. Зараз їх в базі — 23, включаючи найпопулярніші FM-станції в онлайн-ретрансляції. Найближчим часом слухачі з України отримають також доступ до усіх функцій мобільного додатку:

  • прослуховування музичних треків окремо чи альбомів в цілому;
  • доступ до списків відтворення від кураторів сервісу;
  • перегляд кліпів та концертів в рамках прямих трансляцій.

В чому особливість

Для абонентів lifecell сервіс доступний абсолютно безкоштовно — для цього потрібно користуватися додатком через 3G-підключення.

Де завантажити додаток 

Мобільний клієнт для нового стрімінґового сервісу доступний у AppStore та Google Play. Раніше ми розповідали вам про музичні сервіси, якими українці можуть легально скористатися замість «Яндекс.Музики».

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: