Мережа заправок «OKKO» запустила оплату палива через MasterPass

Čytaty latynkoju
Мережа заправок «OKKO» запустила оплату палива через MasterPass

Скористатися новим сервісом вже можна на автозаправних комплексах «ОККО» Києва і Львова. Восени 2017-го послуга стане доступною по всій території України. Щоб заохотити перших користувачів, до 31 серпня всі, хто оплатив паливо за допомогою ОККО Pay, отримають знижку 3 грн на кожен літр.

Як придбати паливо на «ОККО» за допомогою смартфону

Для того щоб скористатися сервісом, необхідно заздалегідь завантажити і залогінитися в мобільному додатку Fishka. Додаток автоматично авторизує користувача, якщо він вже зареєстрований в цифровому гаманці MasterPass. Зареєструватися в гаманці можна і безпосередньо в додатку, ввівши один раз в систему дані банківських карт. Це можуть бути карти будь-якого українського банку різних платіжних систем.

Користувачі MasterPassЩо варто знати про технологію MasterPass та «Укрзалізницю» можуть безпечно зберігати дані всіх своїх банківських карт в цифровому гаманці і розраховуватися швидше і зручніше – без необхідності кожного разу вводити карткові реквізити (номер карти, CVC-2 код і ін.). Гарантом безпеки платежів з MasterPass є Mastercard. Весь процес оплати займе не більше декількох хвилин. Необхідно вставити пістолет в бензобак і зайти в розділ ОККО Pay в додатку Fishka.  Після цього треба навести сканер програми на QR-код, розміщений на колонці, і відсканувати його. Далі користувач має ввести необхідну кількість літрів або суму, на яку хоче заправитися, натиснути кнопку «Оплатити».

Нагадаємо, щдо в травні схожий сервіс запустила мережа АЗК WOGКлієнтам WOG пропонують сплачувати за пальне за допомогою смартфону. Мобільний додаток дозволяє обрати заправку, номер колонки, вид пального, кількість літрів — і розрахуватися за все це лише одним кліком.