Стиль Євробачення-2017 приніс Україні другу нагороду Red Dot Design

Čytaty latynkoju
Стиль Євробачення-2017 приніс Україні другу нагороду Red Dot Design

Павло Вржещ, очільник Banda Agency, так прокоментував нагороду: «Коли ми разом з Republique взялися за брендинг Євробачення5 цифр, які варто знати про Євробачення-2017 у Києві, ми поставили собі за мету не просто показати, що можемо не гірше, аніж у Європі. А що ми можемо спробувати зробити радикально краще, аніж усе, що було до цього». За його словами, вперше за усю історію Євробачення брендинг фестивалю отримав таку високу нагороду у сфері дизайну — Red Dot: Best of the best. Рівень відгуків щодо візуального стилю Євробачення був доволі високим і серед українських фахівців із дизайну.

Що варто знати про цю премію

Red Dot Design Award — авторитетна міжнародна винагорода в сфері візуального та предметного дизайну. Вперше вона була вручена в 1955 році. Red Dot Design Award— головна відзнака, яку вручають за роботи, відповідні стандартам конкурсу та думці експертного журі. Цьогоріч найкращі роботи конкурсу будуть відзначені 27 жовтня на спеціальній церемонії нагородження.

Друга поспіль нагорода для Banda Agency

Ребрендинг ВДНГ було завершеноРебрендинг київського ВДНГ взяв приз від Red Dot Design Award в липні 2016 року. Автором нового логотипу виставкового комплексу стало рекламне агентство Banda Agency. Стверджується, що рекламісти розробили логотип безкоштовно і навіть якийсь час працювали на території ВДНГ, аби краще проникнутися духом та атмосферою цього виставково-відпочинкового комплексу. Стиль, побудований на унікальній та легко впізнаваній рисі ВДНГ — колоні, що трансформується у лаконічну плашку — став доволі лаконічним і одночасно упізнаваним.