Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Ребрендинг київського ВДНГ взяв приз від Red Dot Design Award

Rebrendyng kyїvśkogo VDNG vzjav pryz vid Red Dot Design Award

Red Dot Design Award — авторитетна нагорода в галузі дизайну. Вперше вона була вручена в 1955 році. Red Dot Design Awards Winner — головна відзнака, якою винагороджують роботи, що відповідають стандартам конкурсу. Цьогоріч найкращі роботи з будуть відзначені 27 жовтня
Red Dot Design Award — avtorytetna nagoroda v galuzi dyzajnu. Vperše vona bula vručena v 1955 roci. Red Dot Design Awards Winner — golovna vidznaka, jakoju vynagorodžujuť roboty, ščo vidpovidajuť standartam konkursu. Cogorič najkrašči roboty z buduť vidznačeni 27 žovtnja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Ребрендинг ВДНГ був завершений в липні 2016 року. Автором нового логотипу виставкового комплексу стало рекламне агентство Banda Agency. Стверджується, що рекламісти розробили логотип безкоштовно. З історії створення нового бренду ВДНГ. Перше, що бачить людина, коли потрапляє до виставкового центру, — це головний павільйон з колонами. Тому саме його взяли за основу нового знаку. Стиль, побудований на унікальній та легко впізнаваній рисі ВДНГ — колоні, що трансформується у лаконічну плашку. Фірмова плашка лише з першого погляду здається невигадливою та простою. Насправді, її лаконічність дозволяє, не обмежуючи уяви, використовувати її будь-яким чином і для будь-яких цілей. Архітектурний обрис головного павільйону дуже легко впізнати, навіть якщо зобразити його у дуже спрощеному вигляді. Якщо ти побачиш його, то одразу зрозумієш, про що йде мова. До того ж, колони додають логотипу відчуття того, що саме таким він і має бути, адже вони є тим елементом, який легко впізнати та пов’язати з експоцентром з першого погляду. Нагадаємо, що Національний комплекс Експоцентр України уклав меморандум про співпрацю з громадською ініціативою Доступно.UA. Вона займається питанням та проблемами щодо людей в інвалідних візках — і в рамках співпраці простір Експоцентру України має стати більш інклюзивним.
Реклама 👇 Замовити

Ребрендинг ВДНГ був завершений в липні 2016 року. Автором нового логотипу виставкового комплексу стало рекламне агентство Banda Agency. Стверджується, що рекламісти розробили логотип безкоштовно.

З історії створення нового бренду ВДНГ

Перше, що бачить людина, коли потрапляє до виставкового центру, — це головний павільйон з колонами. Тому саме його взяли за основу нового знаку. Стиль, побудований на унікальній та легко впізнаваній рисі ВДНГ — колоні, що трансформується у лаконічну плашку. Фірмова плашка лише з першого погляду здається невигадливою та простою. Насправді, її лаконічність дозволяє, не обмежуючи уяви, використовувати її будь-яким чином і для будь-яких цілей. Архітектурний обрис головного павільйону дуже легко впізнати, навіть якщо зобразити його у дуже спрощеному вигляді. Якщо ти побачиш його, то одразу зрозумієш, про що йде мова. До того ж, колони додають логотипу відчуття того, що саме таким він і має бути, адже вони є тим елементом, який легко впізнати та пов’язати з експоцентром з першого погляду.

Нагадаємо, що Національний комплекс «Експоцентр України» уклав меморандум про співпрацю з громадською ініціативою «Доступно.UA». Вона займається питанням та проблемами щодо людей в інвалідних візках — і в рамках співпраці простір «Експоцентру України» має стати більш інклюзивним.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: