fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Ребрендинг київського ВДНГ взяв приз від Red Dot Design Award

Rebrendyng kyїvśkogo VDNG vzjav pryz vid Red Dot Design Award
Red Dot Design Award — авторитетна нагорода в галузі дизайну. Вперше вона була вручена в 1955 році. Red Dot Design Awards Winner — головна відзнака, якою винагороджують роботи, що відповідають стандартам конкурсу. Цьогоріч найкращі роботи з будуть відзначені 27 жовтня
Red Dot Design Award — avtorytetna nagoroda v galuzi dyzajnu. Vperše vona bula vručena v 1955 roci. Red Dot Design Awards Winner — golovna vidznaka, jakoju vynagorodžujuť roboty, ščo vidpovidajuť standartam konkursu. Cogorič najkrašči roboty z buduť vidznačeni 27 žovtnja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Ребрендинг ВДНГ був завершений в липні 2016 року. Автором нового логотипу виставкового комплексу стало рекламне агентство Banda Agency. Стверджується, що рекламісти розробили логотип безкоштовно. З історії створення нового бренду ВДНГ. Перше, що бачить людина, коли потрапляє до виставкового центру, — це головний павільйон з колонами. Тому саме його взяли за основу нового знаку. Стиль, побудований на унікальній та легко впізнаваній рисі ВДНГ — колоні, що трансформується у лаконічну плашку. Фірмова плашка лише з першого погляду здається невигадливою та простою. Насправді, її лаконічність дозволяє, не обмежуючи уяви, використовувати її будь-яким чином і для будь-яких цілей. Архітектурний обрис головного павільйону дуже легко впізнати, навіть якщо зобразити його у дуже спрощеному вигляді. Якщо ти побачиш його, то одразу зрозумієш, про що йде мова. До того ж, колони додають логотипу відчуття того, що саме таким він і має бути, адже вони є тим елементом, який легко впізнати та пов’язати з експоцентром з першого погляду. Нагадаємо, що Національний комплекс Експоцентр України уклав меморандум про співпрацю з громадською ініціативою Доступно.UA. Вона займається питанням та проблемами щодо людей в інвалідних візках — і в рамках співпраці простір Експоцентру України має стати більш інклюзивним.
Реклама 👇 Замовити

Ребрендинг ВДНГ був завершений в липні 2016 року. Автором нового логотипу виставкового комплексу стало рекламне агентство Banda Agency. Стверджується, що рекламісти розробили логотип безкоштовно.

З історії створення нового бренду ВДНГ

Перше, що бачить людина, коли потрапляє до виставкового центру, — це головний павільйон з колонами. Тому саме його взяли за основу нового знаку. Стиль, побудований на унікальній та легко впізнаваній рисі ВДНГ — колоні, що трансформується у лаконічну плашку. Фірмова плашка лише з першого погляду здається невигадливою та простою. Насправді, її лаконічність дозволяє, не обмежуючи уяви, використовувати її будь-яким чином і для будь-яких цілей. Архітектурний обрис головного павільйону дуже легко впізнати, навіть якщо зобразити його у дуже спрощеному вигляді. Якщо ти побачиш його, то одразу зрозумієш, про що йде мова. До того ж, колони додають логотипу відчуття того, що саме таким він і має бути, адже вони є тим елементом, який легко впізнати та пов’язати з експоцентром з першого погляду.

Нагадаємо, що Національний комплекс «Експоцентр України» уклав меморандумРебрендинг київського ВДНГ взяв приз від Red Dot Design Award 1ВДНГ зробить свій простір більш інклюзивним про співпрацю з громадською ініціативою «Доступно.UA». Вона займається питанням та проблемами щодо людей в інвалідних візках — і в рамках співпраці простір «Експоцентру України» має стати більш інклюзивним.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: