Реклама

🖨️ Новий альбом Rammstein затримається через проблеми з постачанням паперу

Čytaty latynkoju
Flickr
🖨️ Новий альбом Rammstein затримається через проблеми з постачанням паперу
  1. Головна
  2. Музика
  3. 🖨️ Новий альбом Rammstein затримається через проблеми з постачанням паперу
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Про це в інтерв’ю газеті Sächsische розповів німецький композитор Свен Гельбіг, що брав участь у створенні нового пісенного матеріалу Rammstein.

Читайте також: 👾 Тематичні місяці в Na chasi. Тема лютого — Японія

На запитання «коли вийде новий альбом Rammstein» Гельбіг відповів, що цього не знає навіть сам гурт. В Rammstein побоюються можливих затримок виходу альбому через відсутність паперу. За словами композитора, група повинна мати можливість одночасно розсилати велику кількість дисків та платівок, і такої можливості у неї зараз нема через проблеми з постачанням паперу. Створити багато буклетів і обкладинок для всього світу поки що просто нереально, зауважив Гельбіг.

Гурт роздратований затримкою нового альбому. Вони не знають, коли вийде альбом, вони не знають, чи відбудеться тур цього року. Вони хочуть рухатися вперед, хочуть грати, але замість цього, як і майже всі музиканти, вони просто сидять і чекають, коли нарешті будуть прийняті правильні рішення

Свен Гельбіг , композитор

Музикант також повідомив про завершення своєї частини роботи над новим альбомом. Подробиць про новий реліз він не розповів, лиш додав, що гурт часто відкидає або змінює пісні. Поки група планує повернення на сцену 20 травня — саме тоді Rammstein розпочне свій двічі відкладений європейський тур.

У листопаді минулого року з проблемою постачань та обмеженості промислової потужності зіштовхнулася Адель. Аби новий альбом Адель під назвою «30» вийшов вчасно до релізу 19 листопада, віддати його на друк довелось за більш ніж пів року до офіційного релізу.

Будь ласка, візьміть участь у опитуванні. Це допоможе розвитку нашого проєкту:

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...