😉Влада Англії зацікавилася CBDC та створила робочу групу для її вивчення

Čytaty latynkoju
😉Влада Англії зацікавилася CBDC та створила робочу групу для її вивчення

Створення робочої групи для вивчення CBDC

Банк Англії та Казначейство Її Величності в понеділок, 19 квітня, оголосили про спільне створення робочої групи для вивчення цифрової валюти центрального банку CBDC. Про це повідомляє Банк Англії.

Метою створення робочої групи є координація досліджень потенційної CBDC Великобританії.

Наміри Великобританії щодо CBDC

Банк? Що таке криптобанк? У чому різниця? Англії заявляє, що CBDC стане новою формою цифрових грошей. Її будуть використовувати в економіці домашнього господарства та підприємствах. Валюта буде співіснувати разом з готівкою і банківськими вкладами, а не заміняти їх.

Читайте також: 💸 Браян Армстронг і перші інвестори Coinbase продали акції COIN на $5 млрд

Заявляють, що Її Величність і Банк Англії ще не прийняли рішення про те, чи вводити CBDC в Великобританії. Вони планують широко взаємодіяти із зацікавленими сторонами для обговорення переваг, ризиків і практичних аспектів.

Робоча група прагне застосувати стратегічний підхід між владою Великобританії при вивченні CBDC. Також вони прагнуть залишатися в «авангарді глобальних інновацій».

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Хто буде керувати робочою групою

Як повідомляють, головами робочої групи будуть заступник з фінансової стабільності Банку Англії Джон Канліфф і генеральний директор фінансових послуг Казначейства Її Величності Кетрін Бреддік. Також Банк Англії підкреслює, що в разі потреби в робочу групу будуть залучені інші органи влади Великобританії.