fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤑 NFT-маркетплейс на BSC закрив seed-раунд у $200 тис. У платформи український співзасновник

🤑 NFT-marketplejs na BSC zakryv seed-raund u $200 tys. U platformy ukraїnśkyj spivzasnovnyk
Запуск платформи анонсовано на кінець квітня.
Zapusk platformy anonsovano na kineć kvitnja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що відбулося. Платформа NFTb зібрала $200 тис. на посівному раунді інвестицій. Команда переходить до приватного продажу токенів. Що таке NFTb. Платформа NFTb — новий маркетплейс для продажу невзаємозамінних токенів (NFT). Він побудований на блокчейні Binance Smart Chain (BSC). Наразі більшість відомих NFT-платформ розміщуються на Ефіріумі. Недоліками ефірної мережі є вкрай високі комісії, а також низька швидкість транзакцій. Натомість BSC пропонує радикально нижчу вартість проведення транзакцій, що, на думку творців NFTb, стане ключовою конкурентною перевагою платформи. Серед інших особливостей NFTb — можливість для авторів спрямувати частину грошей від продажу NFT на благодійність просто в момент угоди за допомогою смартконтракту. Проєкт активно шукає благодійні організації, відкриті до співпраці. Команда працює над формуванням відділу, що куруватиме цей напрямок, тому рекомендуємо благодійникам стежити за оновленнями платформи, оскільки у квітні має зявитися нова інформація. NFTb має на меті стати основним NFT-маркетплейсом на BSC. Серед співзасновників NFTb — український підприємець Олексій Федоров та його команда deco.agency. Що далі. Наразі команда NFTb перейшла до приватного раунду продажу токенів. Згідно з токеномікою, для приватного продажу передбачено 18 мільйонів токенів. Загальна сума, яку планується зібрати, становить $650 тис., запис на участь у приватному раунді переповнений, тобто охочих проінвестувати в проєкт більше, ніж заявлена сума. Після цього відбудеться публічне IDO, що заплановане на кінець квітня. Як користуватися NFTb. Наразі платформу запущено у тестнеті BSC. Серед доступних функцій — мінтинг NFT, каталог, купівля й продаж цифрових товарів, особистий кабінет та інші. Оскільки проєкт розміщується у тестовій мережі, транзакції не вимагають витрат реальних коштів. На сайті NFTb вже доступний запис для творців, які хочуть приєднатися до платформи та розмістити там свої роботи. Якщо ви хочете увійти в число перших авторів, заповніть цю форму. Вкажіть у полі, що ви дізналися про проєкт з Na chasi — такі заявки можливо матимуть пріоритет під час обробки :) Запуск NFTb в основній мережі BSC планується на кінець квітня 2021 року. Сайт проєкту: nftb.io Twitter: @nftbmarket Discord: NFTb Community Telegram: NFTb Announcements
Реклама 👇 Замовити

Що відбулося

Платформа NFTb зібрала $200 тис. на посівному раунді інвестицій. Команда переходить до приватного продажу токенів.

Що таке NFTb

Платформа NFTb — новий маркетплейс для продажу невзаємозамінних токенів (NFT🤑 NFT-маркетплейс на BSC закрив seed-раунд у $200 тис. У платформи український співзасновник 1😻 Не котиками єдиними: Що таке NFT та де використовувати ці токени?). Він побудований на блокчейні Binance Smart Chain (BSC).

Наразі більшість відомих NFT-платформ розміщуються на Ефіріумі🤑 NFT-маркетплейс на BSC закрив seed-раунд у $200 тис. У платформи український співзасновник 2🔮 Розумний Ефір: розбираємось, що таке Ефіріум. Недоліками ефірної мережі є вкрай високі комісії, а також низька швидкість транзакцій. Натомість BSC пропонує радикально нижчу вартість проведення транзакцій, що, на думку творців NFTb, стане ключовою конкурентною перевагою платформи.

Серед інших особливостей NFTb — можливість для авторів спрямувати частину грошей від продажу NFT на благодійність просто в момент угоди за допомогою смартконтракту. Проєкт активно шукає благодійні організації, відкриті до співпраці. Команда працює над формуванням відділу, що куруватиме цей напрямок, тому рекомендуємо благодійникам стежити за оновленнями платформи, оскільки у квітні має з’явитися нова інформація.

NFTb має на меті стати основним NFT-маркетплейсом на BSC.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Серед співзасновників NFTb — український підприємець Олексій Федоров та його команда deco.agency.

Що далі

Наразі команда NFTb перейшла до приватного раунду продажу токенів. Згідно з токеномікою, для приватного продажу передбачено 18 мільйонів токенів. Загальна сума, яку планується зібрати, становить $650 тис., запис на участь у приватному раунді переповнений, тобто охочих проінвестувати в проєкт більше, ніж заявлена сума.

Після цього відбудеться публічне IDO, що заплановане на кінець квітня.

Як користуватися NFTb

Наразі платформу запущено у тестнеті BSC. Серед доступних функцій — мінтинг NFT, каталог, купівля й продаж цифрових товарів, особистий кабінет та інші. Оскільки проєкт розміщується у тестовій мережі, транзакції не вимагають витрат реальних коштів.

На сайті NFTb вже доступний запис для творців, які хочуть приєднатися до платформи та розмістити там свої роботи. Якщо ви хочете увійти в число перших авторів, заповніть цю форму. Вкажіть у полі, що ви дізналися про проєкт з Na chasi — такі заявки можливо матимуть пріоритет під час обробки 🙂

Запуск NFTb в основній мережі BSC планується на кінець квітня 2021 року.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: