Реклама

🤑 NFT-маркетплейс на BSC закрив seed-раунд у $200 тис. У платформи український співзасновник

Čytaty latynkoju
🤑 NFT-маркетплейс на BSC закрив seed-раунд у $200 тис. У платформи український співзасновник

Що відбулося

Платформа NFTb зібрала $200 тис. на посівному раунді інвестицій. Команда переходить до приватного продажу токенів.

Що таке NFTb

Платформа NFTb — новий маркетплейс для продажу невзаємозамінних токенів (NFT? Не котиками єдиними: Що таке NFT та де використовувати ці токени?). Він побудований на блокчейні Binance Smart Chain (BSC).

Наразі більшість відомих NFT-платформ розміщуються на Ефіріумі? Розумний Ефір: розбираємось, що таке Ефіріум. Недоліками ефірної мережі є вкрай високі комісії, а також низька швидкість транзакцій. Натомість BSC пропонує радикально нижчу вартість проведення транзакцій, що, на думку творців NFTb, стане ключовою конкурентною перевагою платформи.

Серед інших особливостей NFTb — можливість для авторів спрямувати частину грошей від продажу NFT на благодійність просто в момент угоди за допомогою смартконтракту. Проєкт активно шукає благодійні організації, відкриті до співпраці. Команда працює над формуванням відділу, що куруватиме цей напрямок, тому рекомендуємо благодійникам стежити за оновленнями платформи, оскільки у квітні має з’явитися нова інформація.

NFTb має на меті стати основним NFT-маркетплейсом на BSC.

Серед співзасновників NFTb — український підприємець Олексій Федоров та його команда deco.agency.

Що далі

Наразі команда NFTb перейшла до приватного раунду продажу токенів. Згідно з токеномікою, для приватного продажу передбачено 18 мільйонів токенів. Загальна сума, яку планується зібрати, становить $650 тис., запис на участь у приватному раунді переповнений, тобто охочих проінвестувати в проєкт більше, ніж заявлена сума.

Після цього відбудеться публічне IDO, що заплановане на кінець квітня.

Як користуватися NFTb

Наразі платформу запущено у тестнеті BSC. Серед доступних функцій — мінтинг NFT, каталог, купівля й продаж цифрових товарів, особистий кабінет та інші. Оскільки проєкт розміщується у тестовій мережі, транзакції не вимагають витрат реальних коштів.

На сайті NFTb вже доступний запис для творців, які хочуть приєднатися до платформи та розмістити там свої роботи. Якщо ви хочете увійти в число перших авторів, заповніть цю форму. Вкажіть у полі, що ви дізналися про проєкт з Na chasi — такі заявки можливо матимуть пріоритет під час обробки 🙂

Запуск NFTb в основній мережі BSC планується на кінець квітня 2021 року.