💰 Підсумки прямого лістинга Coinbase на Nasdaq: що сталося у перший день

Čytaty latynkoju
💰 Підсумки прямого лістинга Coinbase на Nasdaq: що сталося у перший день

Важлива подія у криптосвіті

У середу, 14 квітня, відбулася важлива подія у світі криптоіндустрії — прямий лістинг класу А американської криптовалютної біржі Coinbase на фондовому ринку Nasdaq. Перший день Coinbase на Nasdaq завершився ринковою капіталізацією в $85,7 млрд.

Акції біржі торгувалися під біржовим тікером COIN.

Деталі торгів

Акції не були доступні відразу після відкриття ринку о 9:30 за Нью-Йорком (о 17:30 за київським часом). Напередодні Nasdaq визначив довідкову ціну Coinbase у $250, щоправда, на децентралізованій біржі FTX pre-IPO контракти досягали $600 і вище за акцію.

Врешті решт, через особливості прямого лістинга торги розпочалися лише о 20:30 за Києвом, а стартова ціна становила $380. Протягом перших хвилин вартість COIN стрімко піднялася й досягла сесійного максимуму в $429,54.

Пізніше COIN почав падати й опустився до $310 в останню годину торгів. Після незначного стрибка торги 14 квітня закрилися на позначці $328,28.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

coinbase

Водночас попри те, що ціна на момент закриття торгів виявилася на 13,4% нижчою за стартову, лістинг Coinbase виявився найбільшим прямим лістингом за всю історію фондових ринків, повідомляє видання The Block.

coinbase

Читайте також: 🤔 Напередодні лістингу Coinbase на Nasdaq: що потрібно знати (оновлено)

Що кажуть про цю подію

Генеральний директор Coinbase Браян Армстронг в інтерв’ю для телевізійної програми Squawk Box CNBC сказав, що 96% виторгу біржі у 2020 році було отримано шляхом комісій за транзакції.

Ми ще не спостерігали стиснення маржі і я навіть не очікував побачити це в короткостроковій і середньостроковій перспективі. У довгостроковій перспективі, так, я дійсно думаю, що може бути стиснення комісійних, як і в будь-якому іншому класі активів

Браян Армстронг, Генеральний директор Coinbase

Браян Армстронг очікує, що в майбутньому понад 50% доходу приноситимуть сервіси. Підприємець вважає, що амбітної мети допоможе досягти розуміння біржею ринку.

Бен Славін, керівник ETFs компанії BNY Mellon, сказав, що лістинг може надати величезний вплив на біткоїн-ETF. Він вважає, що біткоїн-ETF можуть побити рекорд, встановлений GoldETF у 2004 році.

Перший інвестор Рон Конвей про Coinbase

Один з перших інвесторів Coinbase Рон Конвей назвав криптоекономіку «наступною багатомільйонною можливістю в області інновацій».

Я абсолютно вірю, що Coinbase — це Google для криптоекономіки та відкриває цю величезну можливість для споживачів

Рон Конвей, американський венчурний інвестор

Він заявив, що криптоекономіка? Трейдинг криптовалют і його основи: можливості, виклики, ризики швидко зростає, але все ще знаходиться «в зародковому стані».

Згідно з його словами, Coinbase виділяється як лідер ринку, тому що вона повністю зосереджена на криптовалюті, а не на інших галузях. Він підкреслив, що Coinbase створила сильний бренд, що залучає нових клієнтів своїм зручним дизайном.

Тренд на прямий лістинг

Раніше редакція Na chasi / Crypto повідомляла? Напередодні лістингу Coinbase на Nasdaq: що потрібно знати (оновлено), що криптовалютна біржа Coinbase відмовилася від традиційного первинного розміщення IPO і вважала за краще прямий лістинг (DPO).

Однак, Coinbase — не перша компанія, що відмовилася від IPO. Першою великою технологічною компанією, яка відмовилася від IPO на користь прямого лістинга, був Spotify? Spotify Ukraine. Чому цей сервіс люблять по всьому світу і так довго чекали в Україні.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Пізніше за такою схемою на біржу вийшли корпоративний месенджер Slack, розробник програмного забезпечення аналізу даних Palantir і застосунок Asana. Платформа для геймерів Roblox провела прямий лістинг в березні 2021 року. У перший день торгів акції платформи виросли на 54%.