🤑 Важлива подія в криптоіндустрії: відбувся запуск THORChain Chaosnet

Čytaty latynkoju
🤑 Важлива подія в криптоіндустрії: відбувся запуск THORChain Chaosnet

Мультичейн THORChain Chaosnet

THORChain повідомляє, що у вівторок, 13 квітня, стався запуск DEX мультичейну THORChain Chaosnet.

Запуск цього мультичейну став першим випадком, коли власні криптовалютні активи реалізуються на DEX через унікальний блокчейн без технології мосту або огортання токенів.

Генеральний директор компанії з торгівлі цифровими активами ShapeShift Ерік Вурхиз висловив захоплення на своїй сторінці у Twitter. Він підкреслив, що ніколи раніше не було децентралізованої біржі з кросчейном.

Ерік Вурхиз заявив, що це дійсно гучна подія в криптоіндустрії. Варто зазначити, що це сталося напередодні лістингу американської криптовалютної біржі Coinbase на фондовій біржі NASDAQ.

Читайте також: 🎥 Журнал TIME в партнерстві з Graysale зніме серіал про криптовалюту

Переваги інноваційної технології

Мультичейн Chaosnet реалізує бачення THORChain щодо викликаної ліквідності кросчейну. THORChain — це перший і єдиний протокол, який спрощує обмін активами між ланцюжками без дозволу та зберігання.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Мережа управляється і захищається операторами вузлів, які гарантують загальну ліквідність.

На DEX будуть розміщені пари для біткоїнів? Які чинники впливають на курс біткоїна?, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash і Binance Coin. Планується, що в майбутньому будуть підтримуватися й інші криптовалютні активи.

THORChain підтримується власним токеном RUNE, який значно полегшує проведення угод. Наприклад, для обміну біткоїна на Ethereum, біржа обмінює спочатку біткоїн на RUNE, а з RUNE на Ethereum. Транзакції виконуються з високою швидкістю, тобто на користувача не впливає посередницька торгівля.

Святкування запуску

THORChain проведе вечірку із запуску у Clubhouse у вівторок, 13 квітня, о 18:00 за східним часом (14 квітня о 02:00 за київським часом). У заході візьмуть участь Ерік Вурхиз та кілька керівників ShapeShift, партнер інвестиційної компанії Multicoin Capital Тушар Джейн, співзасновник аналітичної фірми Delphi Digital Ян Ліберман та інші.

Раніше ми вже писали, як DeFi-проєкт отримав інвестицію в $1,6 млн від Binance Labs.? DeFi-проєкт отримав інвестицію в $1,6 млн від Binance Labs

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют