🤑 EXMO відкрила загальний доступ до маржинальної платформи: що відомо

Čytaty latynkoju
🤑 EXMO відкрила загальний доступ до маржинальної платформи: що відомо

Загальний доступ на EXMO Margin

В середу, 7 квітня, криптобіржа EXMO відкрила загальний доступ до маржинальної торгівлі на платформі EXMO Margin, — про це вони заявили у себе на офіційному сайті. Запуск платформи відбувся ще в середині березня.

У користувачів була можливість стати першими трейдерами? Трейдинг криптовалют і його основи: можливості, виклики, ризики на платформі з практично нульовими комісіями. Доступ отримали всього лише 150 осіб. Тепер же все більше людей можуть приєднатися до платформи.

Вигідні умови

Як заявляють в компанії, до 14 квітня 2021 року діятиме спеціальна пропозиція на комісії: 0% на Maker-угоди та 0,01% на Taker-угоди. Навіть після закінчення акцій, торговельні комісії все ж будуть найнижчими на ринку.

З 15-го квітня комісії на угоди будуть такими: 0% maker, 0.05% taker, знижка 90% на комісії фінансування з цього моменту буде скасована.

Читайте також: 💵 Дохід Coinbase напередодні виходу на біржу досяг $1,8 млрд

Переваги EXMO Margin

Як заявляють EXMO, їх користувачі зможуть легко перемикатись зі спотової на маржинальну платформу всього в одне натискання. Крім того, клієнти зможуть відстежувати свої позиції прямо на графіку. Інтерактивна система дозволить спостерігати на графіку виставлення ордера і міняти ціну виконавця.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

У компанії обіцяють, що за допомогою EXMO Margin користувач зможе сам обрати, яке кредитне плече виставити для конкретної торгової пари.

Наразі, на платформі доступні 10 торгових пар: BTC/USD, ETH/USD, XRP/USD, ADA/USD, LTC/USD, DASH/USD, ZEC/USD, BCH/USD, TRX/USD, DOGE/USD.

Кредитне плече на цей час становить X3, але повідомляють, що в майбутньому сума торгових пар збільшиться, а розмір кредитного плеча складе аж Х10.

Розробники заявляють, що на платформі є п’ять типів ордерів: трейлінг-стоп, стоп-ліміт, маркет, ліміт і стоп-ордер.

Раніше ми вже писали, що компанія Tether планує запустити токени USDt в мережі Polkadot.? Компанія Tether планує запустити токени USDt в мережі Polkadot

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют