💵 Дохід Coinbase напередодні виходу на біржу досяг $1,8 млрд

Čytaty latynkoju
💵 Дохід Coinbase напередодні виходу на біржу досяг $1,8 млрд

Попередні результати

Криптовалютна платформа Coinbase на фоні підготовки до лістингу на Nasdaq оголосила у своєму повідомленні для преси про дивовижні результати за перший квартал 2021 року. Дохід платформи виріс приблизно в дев’ять разів у порівнянні з минулим 2020 роком — це було викликано історичним ралі цін на біткоїн? Які чинники впливають на курс біткоїна?.

За заявою компанії, роком раніше, в тому ж кварталі дохід становив $190,6 млн, а в цьому році він підскочив приблизно до $1,8 млрд. Ба більше, вони наголосили, що це лише попередні результати.

Читайте також: 😍 Ентузіасти запустили криптовалюту на честь Ілона Маска

Прибуток і активи Coinbase

У своєму звіті Coinbase заявила, що на платформі наразі зареєстровано близько 56 мільйонів користувачів. Чистий прибуток компанії виріс до $730-800 млн, а рік тому цей показник становив лише $31,9 млн. За аналітичним показником EBITDA прибуток Coinbase становить приблизно в $1,1 млрд.

Активи на платформі складають $223 млрд, що становить 11,3% частки ринку криптоактивів. Зростання вартості Coinbase зображає траєкторію руху провідних криптовалют. Так, біткоїн виріс приблизно на 700% за останній рік, а Ethereum виріс більш ніж на 1100%.

Нагадуємо, біржа Coinbase проведе прямий лістинг класу «А», який призначений на 14 квітня і пройде під тікером COIN на Nasdaq.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Компанія витрачає великі кошти на залучення нових клієнтів. Після лістингу на наступному тижні Coinbase має наміри збільшити свої витрати на збут та маркетинг до 12-15% від чистого доходу в цьому році. Це забезпечить значне зростання компанії у 2021 році.