🤑 Ринкова капіталізація криптовалют зараз більша за Американську банківську систему

Čytaty latynkoju
🤑 Ринкова капіталізація криптовалют зараз більша за Американську банківську систему

Тріумф криптовалюти

В понеділок, 5 квітня, сукупна ринкова капіталізація всіх криптовалют вперше перевищила $2 трлн, свідчить аналітичний дайджест Coinmarketcap.

Як зазначив провідний аналітик Bianco Research Джим Б’янко, загальний обсяг крипторинку перевершив значення індексу S&P Composite 1500 Banks, який відстежує показники фінансових інститутів в США.

Читайте також: 😱 Центральний банк Японії почав тестування CBDC

Альткоїни vs біткоїн

Експерт приписує ці зміни альткоїнам, чия ринкова частка зараз наближається до свого дворічного максимуму. Дослідник вважає, що у них є більше місця для росту, не дивлячись на їх вже величезні досягнення:

Альткоїни досягли 70% всесвітнього рівня криптовалюти ще у 2018 році (в основному завдяки ETH). Ці події також говорять про те, що альткоїни не досягли рівня біткоїну. Тож ETH/DeFi є куди рухатись

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Попри зниження свого домінування, один тільки біткоїн? Які чинники впливають на курс біткоїна?, як і раніше коштує більше, ніж JPMorgan Chase, Bank of America і Wells Fargo разом узяті. Рік тому, для порівняння, вся капіталізація крипторинку була меншою, ніж у найбільшого американського банку JPMorgan.