😱 Центральний банк Японії почав тестування CBDC

Čytaty latynkoju
😱 Центральний банк Японії почав тестування CBDC

Етап Proof of Concept (PoC) Phase 1

Як анонсує Центральний банк Японії, у понеділок, 5 квітня, починається тестування першої японської цифрової валюти CBDC. Розробники хочуть перевірити технічну здійсненність основних функцій і можливостей, які необхідні для CBDC.

Як повідомляється в анонсі, основні приготування зараз завершені, а сьогодні починається етап під назвою Proof of Concept (PoC) Phase 1.

На цьому етапі Банк? Що таке криптобанк? У чому різниця? планує розробити тестове середовище для системи CBDC. Крім цього, розробники проведуть експерименти з основними функціями CBDC як платіжного інструменту: випуск, розподіл і погашення.

Центральний банк Японії повідомляє, що цей етап триватиме майже рік — до березня 2022 року.

Читайте також: 💸 Ринкова капіталізація біткоїна буде вищою, ніж в Apple — прогноз

Що буде далі

Як повідомляється в релізі Центрального банку від 9 жовтня 2020 року, наступним етапом буде додавання функцій CBDC в експериментальне середовище, яке було створене на першому етапі. Другий етап буде також включати перевірку та здійсненність.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Як заявляє центральний банк Японії у релізі, останнім етапом в тестуванні цифрової єни CBDC буде проведення пілотного експерименту, в якому братимуть участь підприємці та споживачі. Це стане можливим, якщо перші два етапи пройдуть успішно.