🤩 Майнінговий лідер Ebang запускає криптовалютну біржу

Čytaty latynkoju
🤩 Майнінговий лідер Ebang запускає криптовалютну біржу

Новий конкурент на криптобіржовому ринку

Великий майнінговий виробник Ebang International Holdings Inc. оголосив про відкриття нової криптовалютної біржі. З середини березня 2021 року біржа працювала в тестовому режимі.

Ebonix. Io запропонує послуги як спотової, так і маржинальної торгівлі й дозволяє взаємодіяти з цифровими активами тільки професійним інвесторам.

Офіційний запуск криптобіржи китайської компанії

Пан Донг Ху, голова правління і генеральний директор компанії, прокоментував:

Офіційний запуск нашої криптовалютної біржі є результатом наших постійних інвестицій в дослідження і розробки. В останні роки ми зробили значні інвестиції в рекрутинг талантів в сфері науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт, а також в інновації та ітерацію продуктів. Запуск нашого біржі не тільки розширить джерела доходу від нашого криптовалютного бізнесу, але й оптимізує розвиток нашого ланцюжка блокчейн-індустрії

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Читайте також: 🤑 Ринкова капіталізація криптовалют зараз більша за Американську банківську систему

Прогнози на найближчий час

Проте, акціонери попереджають, що вони не готові відкривати усі карти одразу. Компанія не планує розсекречувати плани розвитку у своєму пресрелізі. Але розробники заявляють, що мають намір скласти конкуренцію одній з найбільших криптобірж Binance? Binance: найпопулярніша криптобіржа. Огляд.

*Ebang International Holdings Inc. — це блокчейн-технологічна компанія з проєктування мікросхем для конкретних додатків (ASIC). Китайська компанія стала провідним виробником біткоїн-майнінгових машин на світовому ринку. Наразі, китайський виробник підкорює криптовалютну біржу.