🌱 Beeple продасть NFT для підтримки фонду Open Earth Foundation

Čytaty latynkoju
🌱 Beeple продасть NFT для підтримки фонду Open Earth Foundation

NFT та екологія

Суперзірка цифрового мистецтва Майк Вінкельманн, відомий під прізвиськом Beeple, виставив на аукціон невзаємозамінний токен (NFT)? Ілон Маск створив пісню про NFT та продасть її як NFT. Так, він ще й музикант на підтримку фонду Open Earth Foundation.

Обкладинка NFT називається OCEAN FRONT. На ній зображені трейлери та вантажні контейнери, що знаходять на водній платформі. Привертає увагу дерево, яке росте на вершині цієї споруди.

Це зображення з серії EVERYDAYS Beeple. Воно зачіпає теми екологічної стійкості, кліматичної кризи й зниження вуглецевого сліду. Його заголовок говорить: «Разом ми зможемо розв’язати цю проблему».

Вуглецево-нейтральний NFT Art

Вуглецево-нейтральний NFT? Не котиками єдиними: Що таке NFT та де використовувати ці токени? виставлений на аукціон на торговому майданчику Nifty Gateway. Вторговані кошти підуть безпосередньо до фонду Open Earth Foundation. Сім природно орієнтованих NFT інших художників також продаються з аукціону за ініціативою Carbon Drop.

NFT від Beeple

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

На момент публікації максимальна ставка на картину OCEAN FRONT перевищувала 1,5 мільйона доларів. В цей час торги по восьми NFT Carbon Drop складають 1,75 мільйона доларів. Дата завершення аукціону — 23 березня.

Beeple стає відомим

Хоча він писав твори мистецтва кожен день понад десять років, Beeple тільки нещодавно став визнаним в мейнстримі.

Як відомо, він продав мозаїку NFT з усіма своїми творами мистецтва на аукціоні, організованому Christie’s. Виріб було куплено за 69 мільйонів доларів напів анонімним колекціонером, відомим як Метакован.

Популярність NFT різко зросла у 2021 році. Цією манією скористалися артисти, знаменитості, музиканти й спортсмени.

Найбільший успіх мали NFT NBA Top Shot. За даними CryptoSlam, за весь час продажу досягли 416 мільйонів доларів. Персонажі CryptoPunks, засновані на Ethereum, також виросли в ціні. Було продано понад 173 мільйонів доларів з рекордними 7,8 мільйонами доларів за раз для Crypto Punk #7804.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Читайте також: 😎 Ілон Маск створив пісню про NFT та продасть її як NFT. Так, він ще й музикант