😎 BNB показав найкращий результат зростання серед найбільших альткоїнів

Čytaty latynkoju
😎 BNB показав найкращий результат зростання серед найбільших альткоїнів

Попит на BNB

За останні 24 години токен Binance Coin (BNB) продемонстрував найкращу результативність серед найбільших альткоїнів? Альткоїни як різновид криптовалют.

BNB досяг нової максимальної відмітки за всі свої часи — $52 за монету. Загалом капіталізація криптовалюти складає $7,991 мільярда.

Наразі ж ціна за одну монету коливається у районі $51-51,50.

Попит на BNB

Рік тому ціна BNB становила $25, тобто, вартість зросла більш ніж у два рази.

Попит на криптовалюту з’явився у липні минулого року, з того часу токен впевнено рухався вгору. Токен найбільшої криптобіржі у світі Binance отримав додаткову підтримку у січні 2021 року — завдяки холдерам вдалось підняти криптовалюту на новий рівень.

Читайте також: 🤪 Ілон Маск просто змінив опис свого Твіттеру, що збільшило вартість біткоїна на $5 тис

Крім того, популярність BNB також зробила свій внесок до розвитку мережі Binance Chain — загальна кількість відкритих адрес платформи перевищила позначку в один мільйон.

За даними сервісу BSCScan, кількість добових транзакцій зросла до 771 461 в кінці січня. Наразі ж  мережа Binance Chain, в середньому, обробляє близько 700 000 операцій щоденно.

Детальніше ознайомитись із біржею Binance та її продуктами ви можете у нашому матеріалі? Binance: найпопулярніша криптобіржа. Огляд.