fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🐶 Binance оголосили конкурс на $100 тис в DOGE

🐶 Binance ogolosyly konkurs na $100 tys v DOGE
Проводять акції для нових користувачів та вже досвідчених крпитохолдерів.
Provodjať akciї dlja novyh korystuvačiv ta vže dosvidčenyh krpytoholderiv.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Конкурс з DOGE від Binance. Нещодавно DOGE мала особливий попит — інвестори почали активно цікавитись криптовалютою й інвестувати у неї. На тлі цих новин DOGE збільшилась на більш ніж 100%. До цих подій найбільша криптобіржа у світі Binance вирішила провести одразу два конкурси із загальним призовим фондом у $100 тисяч в DOGE. Взяти участь у конкурсах можна до 4 лютого включно. Промо А: $25 тис для нових користувачів. Перші 500 користувачів, що зареєстрували акаунт на Binance протягом кожного щоденного кваліфікаційного періоду і виконали будь-які 2 з 3 завдань нижче, отримають $10 в DOGE. Завдання 1: придбайте DOGE щонайменше на $50 за допомогою кредитної/дебетової картки на Binance. Завдання 2: внесіть 1 000 DOGE або більше на спотовий гаманець Binance з криптогаманця або іншої біржі. Завдання 3: досягніть обсягу 5 000 DOGE або більше (покупка та продаж) в будь-яких торгових парах DOGE (фіат, спот, маржа або фючерси) протягом промоакції. Читатйте також: 📈 Binance: найпопулярніша криптобіржа. Огляд. Кожен користувач може отримати лише один приз у рамках промо. Промо B: Розіграш $75 000 при торгівлі DOGE. $75 тисяч в DOGE розділять поміж усіма користувачами які: досягнуть торгового обсягу в 15 000 DOGE або більше в будь-яких спотових чи маржинальних торгових парах. На цю категорію виділяють $35 тисяч, які розділять в залежності від загального торгового обсягу всіх кваліфікованих користувачів протягом конкурсу; а інші $40 тисяч в DOGE розділять серед користувачів, які досягли торгового обсягу в 30 000 DOGE або більше в будь-яких фючерсних торгових парах. Загальну суму також розділять відповідно до кількості торгового обсягу серед учасників промо. Варто зазначити, що торговий обсяг для різних днів буде помножений на такі коефіцієнти:
Реклама 👇 Замовити

Конкурс з DOGE від Binance

Нещодавно DOGE мала особливий попит🐶 Binance оголосили конкурс на $100 тис в DOGE 1🐕 Ціна на Dogecoin підстрибнула на 70% через події з GameStop — інвестори почали активно цікавитись криптовалютою й інвестувати у неї. На тлі цих новин DOGE збільшилась на більш ніж 100%.

До цих подій найбільша криптобіржа у світі Binance вирішила провести одразу два конкурси із загальним призовим фондом у $100 тисяч в DOGE.

Взяти участь у конкурсах можна до 4 лютого включно.

Конкурс з DOGE від Binance

Промо А: «$25 тис для нових користувачів»

Перші 500 користувачів, що зареєстрували акаунт на Binance протягом кожного щоденного кваліфікаційного періоду і виконали будь-які 2 з 3 завдань нижче, отримають $10 в DOGE.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

  • Завдання 1: придбайте DOGE щонайменше на $50 за допомогою кредитної/дебетової картки на Binance.
  • Завдання 2: внесіть 1 000 DOGE або більше на спотовий гаманець Binance з криптогаманця або іншої біржі.
  • Завдання 3: досягніть обсягу 5 000 DOGE або більше (покупка та продаж) в будь-яких торгових парах DOGE (фіат, спот, маржа або ф’ючерси) протягом промоакції.
Читайте також: 📈 Binance: найпопулярніша криптобіржа. Огляд

Кожен користувач може отримати лише один приз у рамках промо.

Промо B: «Розіграш $75 000 при торгівлі DOGE»

$75 тисяч в DOGE розділять поміж усіма користувачами які:

  • досягнуть торгового обсягу в 15 000 DOGE або більше в будь-яких спотових чи маржинальних торгових парах. На цю категорію виділяють $35 тисяч, які розділять в залежності від загального торгового обсягу всіх кваліфікованих користувачів протягом конкурсу;
  • а інші $40 тисяч в DOGE розділять серед користувачів, які досягли торгового обсягу в 30 000 DOGE або більше в будь-яких ф’ючерсних торгових парах. Загальну суму також розділять відповідно до кількості торгового обсягу серед учасників промо.

Варто зазначити, що торговий обсяг для різних днів буде помножений на такі коефіцієнти:

🐶 Binance оголосили конкурс на $100 тис в DOGE 2

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: