🎸 Група Portugal. The Man випустила власну криптовалюту — що вона дає

Čytaty latynkoju
🎸 Група Portugal. The Man випустила власну криптовалюту — що вона дає

Криптовалюта Portugal. The Man

Нещодавно група Portugal. The Man, власники Греммі (2018) за свою пісню Feel It Still, оголосили про запуск своєї власної криптовалюти — PTM.

Реалізує запуск PTM компанія Rally — вони випускають криптовалюту для різноманітних інфлуенсерів та інших впливовців. За допомогою PTM шанувальники групи зможуть отримати доступ для унікальних матеріалів.

Як-от ексклюзивні концерти, спілкування з учасниками групи, раніше неопубліковані записи, лімітований мерч та навіть можливість пограти онлайн у відеогру разом з Portugal. The Man.

Як зазначив фронтмен гурту Джон Гурлі, Portugal. The Man вже давно шукали можливість прямого зв’язку зі своїми шанувальниками. Через пандемію COVID-19 довелось скасувати усі концерти та перенести запис нового матеріалу. На його думку, криптовалюта PTM надасть можливість людям по-справжньому спілкуватись із групою без жодних перешкод.

Придбати PTM-coins можна на Rally.io — потім необхідно під’єднати свій обліковий запис на Discord й ви отримаєте доступ до спеціального серверу Portugal. The Man. Там можна знайти усі унікальні матеріали та розклад майбутніх концертів, що проводитимуть для обмеженої кількості людей.

Читайте також: 🤪 «Динамо» Київ створить свою власну криптовалюту — що відомо

Цей гурт не єдиний, хто став використовувати криптовалюту для підтримки контакту зі своїми шанувальниками. Раніше репер LilPump створив власну криптовалюту.

PumpCoin від LilPump

Lil Pump — це американський репер, який відомий завдяки своєму хітові Gucci Gang. Він випустив кліп на цю пісню у жовтні 2017 року й вже з того часу відео отримало майже 1,1 мільярда переглядів на YouTube.

Як передає Decrypt, вже наступного року репер запустить свій власний токен — PumpCoin.

За допомогою PumpCoin можна буде особисто грати у відеоігри з музикантом та контактувати іншими способами. Також варто зазначити, що цей токен не змінюватиме свою вартість — він матиме в основному лише колекційне призначення.

Створить PumpCoin компанія Fyooz. Наразі вже відомо, що використати токени можна буде на спеціальній платформі, що нагадуватиме Cameo, «тільки крутіше». Cameo — це сайт, де кожен за певну суму може отримати відео від відомого виконавця чи іншої зірки, де вони говорять завчасно написаний вами текст. Токен буде доступний лише за межами США, а його повноцінний реліз запланували вже на початку наступного року.

Це вже не перша колаборація репера з криптовалютами. Раніше на офіційному сайті LilPump дозволили розрахуватись за допомогою біткоїнів.