Реклама

🤪 «Динамо» Київ створить свою власну криптовалюту — що відомо

Čytaty latynkoju
🤪 «Динамо» Київ створить свою власну криптовалюту — що відомо

Криптовалюта від «Динамо» Київ

Як передає Business Wire, футбольна команда «Динамо» Київ створить свою власну криптовалюту на базі блокчен-компанії Moonwalk.

Через пандемію COVID-19 довелось скасувати усі матчі й неможливо нормально комунікувати команді зі своїми фанатами.

Тому спеціально для шанувальників й створять цілу систему винагород у виді спеціальної криптовалюти.

Згідно з повідомленням Moonwalk, фанати зможуть отримувати монети за певні дії, які потім можна буде обміняти на різноманітні призи: отримати доступ до особливих VIP-подій, придбати лімітовану серію одягу чи навіть безкоштовні квитки на гру.

Отримати криптовалюту можна за передбачення матчів, особливу активність у соцмережах та інші дії.

Завдяки доступу до унікальних винагород, заохочень, мобільних платежів та інтеграцій з цифровими колекційними ринками та передбаченнями ігор, фанати зможуть допомагати у розвитку їхнього улюбленого клубу. «Динамо» Київ зарекомендували себе як лідери у запровадженні нових технологій для спілкування з фанатами, саме тому ми раді нашій співпраці з ними

Грег Консільйо, Співзасновник і головний директор з питань стратегії Moonwalk
Читайте також: 🤔 Арія Старк запитала поради щодо криптовалют — їй відповів сам Маск

«Динамо» Київ не єдині, хто стали використовувати криптовалюту для підтримки контакту зі своїми шанувальниками. Раніше репер LilPump створив власну криптовалюту.

PumpCoin від LilPump

Lil Pump — це американський репер, який відомий завдяки своєму хітові Gucci Gang. Він випустив кліп на цю пісню у жовтні 2017 року й вже з того часу відео отримало майже 1,1 мільярда переглядів на YouTube.

Як передає Decrypt, вже наступного року репер запустить свій власний токен — PumpCoin.

За допомогою PumpCoin можна буде особисто грати у відеоігри з музикантом та контактувати іншими способами. Також варто зазначити, що цей токен не змінюватиме свою вартість — він матиме в основному лише колекційне призначення.

Створить PumpCoin компанія Fyooz. Наразі вже відомо, що використати токени можна буде на спеціальній платформі, що нагадуватиме Cameo, «тільки крутіше». Cameo — це сайт, де кожен за певну суму може отримати відео від відомого виконавця чи іншої зірки, де вони говорять завчасно написаний вами текст. Токен буде доступний лише за межами США, а його повноцінний реліз запланували вже на початку наступного року.

Це вже не перша колаборація репера з криптовалютами. Раніше на офіційному сайті LilPump дозволили розрахуватись за допомогою біткоїнів.