🥳 Кожну годину у світі встановлюють один криптобанкомат — дослідження

Čytaty latynkoju
🥳 Кожну годину у світі встановлюють один криптобанкомат — дослідження

Криптобанкомати у світі

Згідно з даними аналітичного сайту Coin ATM Radar кількість біткоїн-банкоматів у світі збільшилась на більш ніж 80% — це майже у три рази більше ніж на початку минулого року. У січні кількість криптоматів становила 6 372, а зараз їхня кількість сягає 11 665 прилади.

За підрахунками Coin ATM Radar майже кожну годину у світі з’являється один новий біткоїн-банкомат, на день кількість нових приладів становить 23 штуки. Найбільше криптоматів на території США, їхня кількість цього року там збільшилась з 4 213 до 9 242 — це 79,2% банкоматів для криптовалюти у світі.

Друге місце за кількістю приладів посіла Канада — там 880 криптоматів, тобто 7,5% від загальної кількості. А найбільше банкоматів для криптовалют в Європі у Британії — там їхня кількість сягає 268 приладів.

Біткоїн-банкомати в Україні

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

В Україні також є банкомати для криптовалюти — «криптомати». Наразі вони розташовані у Києві, Івано-Франківську та Львові. Банкомат не потребує ідентифікації користувача. Всі операції цілком прозорі та відображаються на біржі KUNA.

Криптомати у Києві:

  • вул. Борщагівська, 154
Читайте також: 📈 Капіталізація біткоїну перевищила Disney, Netflix та PayPal
  • вул. Верхній Вал, 10

Криптомати у Львові:

  • Соборна площа, 14
  • вул. Кульпарківська, 226А

Криптомат в Івано-Франківську

  • вул. Незалежності, 97

Нещодавно ми запустили наш новий розділ присвячений криптовалютам — Na chasi Crypto. Партнером нашого розділу є біржа Binance, разом з якою ми оголосили конкурс з бонусами на $1 000.

Акція від Na chasi Crypto

До 15 листопада перші 100 людей, які зареєструються на біржі за нашим посиланням, пройдуть верифікацію та придбають криптовалюту на $50 (~1450₴) і більше, отримають у подарунок $5 BUSD.

Підписуйтесь на нас у Telegram та Twitter.

Для купівлі/продажу криптовалют рекомендуємо:

Binance

Найбільша світова крипто-біржа з величезним вибором криптовалют

Ми писали, як криптобіржа FTX відкриє торги акціями Apple, Tesla й інших компаній.? Криптобіржа FTX відкриє торги акціями Apple, Tesla і інших компаній