Криптопроекти та blockchain-ентузіастів запрошують на VIII Kyiv Blockchain Forum

Čytaty latynkoju
Криптопроекти та blockchain-ентузіастів запрошують на VIII Kyiv Blockchain Forum

Відвідувачів Форума чекає якісний контент, дружнє співтовариство blockchain-проектів та атмосфера сприйняття ідеалів криптографічної свободи. Зокрема, VR-зона дозволить відчути дух нової реальності, а демонстрація технології Paytomat дозволить спробувати криптовалютну економічну модель в дії, обіцяють організатори заходу.

Про що говоритимуть під час Kyiv Blockchain Forum

2 потоки форуму дозволять кожному знайти себе в криптореальності. Серед основних тем:

Blockchain-стартап Aeneas запропонує користувачам можливості збирати кошти та реалізовувати власні соціально-орієнтовані проекти, зокрема — лобіювання інтересів громад.

Демонстраційна зона площею 700 кв. м дозволить представникам індустрії показати свої досягення та розробки 2018 року, а відвідувачам — ознайомитись із передовими технологіями та їх творцями у невимушеній обстановці.

Киян запрошують на VIII міжнародний Kyiv Blockchain ForumПрограма заходу і перелік спікерів оновлюється в режимі реального часу на офіційному сайті Форуму. Організовує захід Gesellberg Cryptofinance. Дізнатися більше про Форум можна на сторінці спільноти у Facebook або за телефоном +38 (097) 939 13 33 чи електронною поштою [email protected]

Придбати квитки >>