Реклама

У Білорусі легалізували blockchain

Čytaty latynkoju
У Білорусі легалізували blockchain

Очільник білоруської держави Олександр Лукашенко поставив підпис під декретом «Про розвиток цифрової економіки». Про це він також заявив на зустрічі із представниками бізнесу та ділових кіл, організованій його адміністрацією. Серед інших питань йшлося і про blockchain та інші технології цифрової ери.

Як підписання документу вплине на перспективи blockchain у Білорусі

За словами Лукашенка, головною метою підписання документу є створеня в країні умов, завдяки яким світові IT-компанії відкриватимуть тут свої представництва та центри розробки для створення продуктів, що затребувані на світовому ринку.

Другим завданням документу президент Білорусі назвав «інвестиції у майбутнє». Він твердить, що документ відкриє більше можливостей для розбудови кадрової бази та зміцнення освітнього потенціалу країни. І третій пункт, реалізації якого має посприяти документ — запровадження найновіших фінансових інструментів та технологій у Білорусі. Президент Білорусі амбітно проголосив, що його країна стане першою, що офіційно відкриває широкі можливості для роботи із криптовалютами та технологією blockchain та прагне створити регіональний центр із компетенцій у цій сфері. Невідомо, чи лобіювали це рішення представники криптоіндустрії.

Нагадаємо, раніше ми публікували конспект виступу Андрія ВеликогоАндрій Великий: «ICO — не легкий і не швидкий спосіб залучити гроші» стосовно криптотехнологій та виводу стартапів на blockchain для публічного розміщення токенів (ICO).