$16 тис і росте — Bitcoin поставив скептиків у глухий кут

Čytaty latynkoju
$16 тис і росте — Bitcoin поставив скептиків у глухий кут

Легкий парадокс

Раніше зростання криптовалют із чільної десятки списку відбувалося синхронно або практично синхронно. Натомість вже другу добу поспіль спостерігається падіння курсів основних криптовалют до долара США — окрім Bitcoin. Ця валюта продовжує дорожчати. Темпи розстання за минулі 24 години склали майже 30% за даними CoinMarketCap.

Крім того, нещодавно стало відомо, що більшість інвесторів та власників різних криптовалют найбільш позитивно оцінюютьBitcoin та всі-всі-всі — ринок криптовалют у III кварталі 2017-го перспективи саме біткоїнів. Натомість Ethereum («ефір») сприймається в основному як технологічний інструмент завдяки смарт-контрактам. Чи не вперше розмір інвестицій в ICO перевищив обсяги надходження венчурних інвестицій — $2,38 млрд проти $1,95 млрд. Токени при цьому пережили сплеск диверсифікації — понад 100 криптофондів на основі токенів запустилися протягом одного кварталу. Проте зростання капіталовкладень через токени було частково пригальмоване завдяки законодавчому рішенню влади Китаю заборонити ICO в країні. Регуляторні органи в США — зокрема SEC — випустили докладний посібник із проведення ICO в законному руслі. Чиказька біржа зареєструвала LedgerX як організацію із торгівлі деривативами. Відбувається поступове визнання токенів та криптовалют як похідних фінансових інструментів, валідних для біржової торгівлі.

Технічні фахівці неодноразово звертали увагу спільноти на те, що швидкість роботи мережі Bitcoin сповільнюється. Минулий квартал це лише довів на практиці, коли почався «медіа-хайп» та спекулятивне зростання курсу. Відтак майнінґ криптовалютиЧи варто вам ставати майнером? став на 50% складнішим, а гешрейт в середньому уповільнився вшестеро. Якщо тенденція збережеться, то видобуток нових коїнів втратить колишню привабливість. Раніше ми вже публікували точку зоруЩо відбувається з Bitcoin та Bitcoin Cash про те, що курс найпопулярнішої криптовалюти штучно «накручується» в тому числі виробниками майнінґового обладнання, які хочуть зберігати попит на нього.