🥰 Японська студія Ghibli випустила трейлер свого першого 3D-мультфільму «А’я і відьма»

Čytaty latynkoju
🥰 Японська студія Ghibli випустила трейлер свого першого 3D-мультфільму «А’я і відьма»

Трейлер мультфільму «А’я і відьма»

Японська анімаційна студія Ghibli випустила трейлер свого першого 3D-мультфільму «Ая і відьма».

Фільм розповість про дівчинку-сироту, на ім’я А’я, яку забирає з притулку загадкова пара. У новому будинку А’я дізнається, що її прийомна мати — відьма. Дівчинка спробує врятуватися від неї, об’єднавшись з новим другом — чорним котом.

Режисером фільму став син засновника студії Горо Міядзакі. Коли саме можна очікувати на реліз мультфільму — наразі точно невідомо.

Про студію

Заснував студію Хаяо Міядзакі, Відомий японський мультиплікатор Хаяо Міядзакі заснував студію в 1983 році. Студія відома по всьому світові завдяки своєму унікальному стилю анімації – кожен елемент є максимально деталізованим та яскравим.

Читайте також: 😲 Користь карантину: 5 історій про самоізоляцію видатних людей за власним бажанням

Завдяки фільму «Мій сусід Тоторо» студія стала всесвітньо відомою, а головний персонаж мультику — дух лісу Тоторо — символом Ghibli.

Наразі студія має більш ніж 20 повнометражних та декілька десятків короткометражних стрічок. Багато критиків особливо виділяють атмосферу студії. 2002-го року фільм «Віднесені привидами» отримав премію «Оскар» у категорії «Найкращий анімаційний повнометражний фільм», а його касовий збір склав понад $274 мільйони.

Наразі переглянути всі фільми студії можна на Netflix. Всього на платформі є 21 стрічка перекладена 20 мовами та ще 28 мов на вибір у субтитрах.

01/ 05

Особливий стиль

Багато митців намагаються відтворити фірмовий стиль студії у своїх ілюстраціях. Наприклад, художниця @comfycorduroy поділилась у своєму Twitter-акаунті малюнками за грою Legend of Zelda.

Також без уваги не залишилась серія  ігор Last of Us. У Instagram @theminchodan можна переглянути багато малюнків присвячених грі у стилі студії Ghibli.