👩🏼‍🏫 Google запустив курс з дистанційного навчання для українських вчителів

Čytaty latynkoju
👩🏼‍🏫 Google запустив курс з дистанційного навчання для українських вчителів

Курси Google для вчителів

Міністерство освіти та науки України та Google Україна проведуть безкоштовні освітні курси для українських вчителів з дистанційного навчання під час карантину COVID-19.

??‍? Курси Google для вчителів. Як дистанційно навчати

Під час курсу «Ефективні рішення Google for Education для хмарної взаємодії»  учасники дізнаються про можливості застосунків Google Workspace (G Suite) при роботі з комп’ютерами та на мобільних пристроях. Також навчатимуть базовим налаштуванням для безпечної роботи в інтернеті, аби конференції були конфіденційними й небажані користувачі не могли потурбувати під час навчання.

Окрім того, вчителі отримають підвищення кваліфікації — за умови успішного завершення курсу вони отримають електронний сертифікат від Google та Міністерства. Аби успішно завершити курси, необхідно виконати 80% усіх запропонованих завдань та мати 80% правильних відповідей на запитання підсумкового тесту.

Наприкінці курсу можна буде отримати сертифікат від Google про підвищення кваліфікації.

Програма курсу складається із відеолекцій, часу на самостійне опрацювання та складання підсумкового тесту. Загалом курс розрахований на 15 годин:

Читайте також: 😎 «Цейво, трясця, викупаєш»: з’явився онлайн-проєкт, який навчає іноземців українському сленгу
  • 5 модулів, які складаються з 2-х годин відеолекцій (можна переглядати в записі) разом з тренером;
  • 1 година на самостійне опрацювання;
  • 1 година — складання підсумкового тесту.

Вчителі отримають методичний супровід та консультації під час навчання. Також будуть консультації від тренерів у спеціальних зустрічах в Google Meet.

Навчання триватиме з 12 до 22 листопада 2020 року. Детальніше про курси можна дізнатись за посиланням.