fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤓 В українських школах запустили електронні щоденники та журнали

🤓 V ukraїnśkyh školah zapustyly elektronni ščodennyky ta žurnaly
Через е-щоденники учні зможуть отримувати завдання та слідкувати за змінами, що відбуваються у школі у разі переведення на дистанційне навчання.
Čerez e-ščodennyky učni zmožuť otrymuvaty zavdannja ta slidkuvaty za zminamy, ščo vidbuvajuťsja u školi u razi perevedennja na dystancijne navčannja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Електронні щоденники та журнали. Міністерство освіти і науки України запустило пілотний проєкт програмного забезпечення для електронних журналів та щоденників. Щонайменше два-три заклади з кожної області братимуть участь у тестововму періоді, який триватиме з 5 до 16 жовтня. Після цього електронні щоденники та журнали стануть доступними для всіх навчальних закладів України безкоштовно. Система зроблена на базі модульного забезпечення АІКОМ, яке використовували для збору освітньої статистики. МОН вже готує зміни до нормативно-правових документів, аби школи могли повноцінно перейти на електронну версію документів. Це дозволить прибрати зайве навантаження на вчителів. А в майбутньому, завдяки широкому застосуванню електронних журналів, коли учень змінюватиме школу, вся інформація про його успішність, здобутки тощо буде прямувати за ним до нового навчального закладу. А для нас буде відкрита ще й можливість переспрямовувати за таким учнем державні кошти на його навчання.. Артур Селецький. Заступник Міністра освіти і науки. Читатйте також: ✍🏻 В Україні зявиться перша білоруська онлайн-школа. Також планують зробити відеоуроки для вчителів, батьків та учнів з детальним розясненням, як користуватись системою. Батьки зможуть перевірити інформацію про присутність дитини на навчанні, рівень її успішності, коментарі вчителів тощо. Раніше ми вже писали, як у США учні виявили, що їх роботи перевіряє штучний інтелект та знайшли спосіб надурити його.
Реклама 👇 Замовити

Електронні щоденники та журнали

Міністерство освіти і науки України запустило пілотний проєкт програмного забезпечення для електронних журналів та щоденників. Щонайменше два-три заклади з кожної області братимуть участь у тестововму періоді, який триватиме з 5 до 16 жовтня.

Після цього електронні щоденники та журнали стануть доступними для всіх навчальних закладів України безкоштовно.

Система зроблена на базі модульного забезпечення АІКОМ, яке використовували для збору освітньої статистики. МОН вже готує зміни до нормативно-правових документів, аби школи могли повноцінно перейти на електронну версію документів.

Це дозволить прибрати зайве навантаження на вчителів. А в майбутньому, завдяки широкому застосуванню електронних журналів, коли учень змінюватиме школу, вся інформація про його успішність, здобутки тощо буде прямувати за ним до нового навчального закладу. А для нас буде відкрита ще й можливість переспрямовувати за таким учнем державні кошти на його навчання.

Артур Селецький, Заступник Міністра освіти і науки
Читайте також: ✍🏻 В Україні з’явиться перша білоруська онлайн-школа

Також планують зробити відеоуроки для вчителів, батьків та учнів з детальним роз’ясненням, як користуватись системою.

Батьки зможуть перевірити інформацію про присутність дитини на навчанні, рівень її успішності, коментарі вчителів тощо.

Раніше ми вже писали🤓 В українських школах запустили електронні щоденники та журнали 2😈 У США учні виявили, що їх роботи перевіряє штучний інтелект та знайшли спосіб надурити його, як у США учні виявили, що їх роботи перевіряє штучний інтелект та знайшли спосіб надурити його.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: