📚 Львівський форум видавців відбудеться онлайн

Čytaty latynkoju
📚 Львівський форум видавців відбудеться онлайн

Форум видавців онлайн

Вперше за все існування фестивалю захід відбудеться онлайн — 16-20 вересня.

Цього року особливо спікери фестивалю особливо фокусуватимуться на темі того, як культура повинна виходити з кризи через карантин.

Новий формат надасть можливість відвідати фестиваль тим, кому раніше не вдавалось приїхати до Львова, тож у всіх поціновувачів літератури буде можливість почути улюблених письменників у будь-якому куточку світу.

Щоб жити разом, ми маємо один про одного знати якомога більше і таки знати правду. (…) Перепис населення — це сполука чесних питань і чесних цифр. Це нагода раптом чомусь сказати правду про себе, яка раптом чомусь буде цікавою комусь іншому.

Ганна Улюра, Літературознавиця і критикиня
Читайте також: 🏆 Українська письменниця отримала німецьку літературну премію — Євгенія Бєлорусець та «Щасливі падіння»

Форум видавців 2020 зібрав багато авторів з України, 20 іноземних гостей з 15 країн із 4-х континентів та чисельних лауреатів та номінантів різноманітних премій.

Однією з головних подій стане трансляція Ночі поезії та музики нон-стоп за участі українських поетів і музикантів з усього світу. Слідкувати за новинами заходу можна у його Facebook.

Також ми вже раніше писали? В Україні поставлять п’єсу за твором Сергія Жадана «Хлібне перемир’я» — де та коли, як поставлять п’єсу за твором Сергія Жадана «Хлібне перемир’я» — де та коли.