🎶 Фестиваль Plan B запускає онлайн-проєкт про соціальні інновації та нову музику

Čytaty latynkoju
🎶 Фестиваль Plan B запускає онлайн-проєкт про соціальні інновації та нову музику

Проєкт від Plan B

Організатори фестивалю влаштовують марафон подій та планують експериментувати з форматами. Протягом 5 тижнів відвідувачі отримуватимуть актуальний контент у формі музичних стримів, актуальної публічної програми та нетворкінгу.

Темами онлайн-проєкту є технології та підприємництво, соціальні та культурні інновації, нові сценарії світу та комунікації суспільства майбутнього.

Як і оффлайн фестиваль, онлайн проєкт традиційно складається з денної та нічної програм:

  • Plan B Day поєднує різні освітні формати — лекції, міжсекторальні дискусії, нетворкінг та воркшопи.
  • Plan B Night презентує перформативну програму та live-стріми від музикантів з різних куточків країни — від великих міст до маленьких сіл.
Читайте також: 😲 Користь карантину: 5 історій про самоізоляцію видатних людей за власним бажанням

Окремою подією стане воркшоп Idea Boot Camp, на якому раніше відібрані учасники прокачають свої ідеї разом з українськими та іноземними менторами.

Як зазначає директорка Plan B Аліна Ханбабаєва, ця платформа допоможе підтримати незалежні ініціативи та культуру — музикантів, артистів та митців.

Plan B є майданчиком для обговорення змін, тож для онлайн-програми ми обрали найгарячіші теми, практичні кейси дієвих інновацій та рішень суспільних проблем, найсвіжіші історії від креативних підприємців та нову музику з різних областей України. Ми хочемо не тільки влаштувати енергетичний обмін між містами, а показати, що цінного є в субкультурах різних спільнот, зробити більш видимими локальні ком'юніті.

Аліна Ханбабаєва, Директорка фестивалю Plan B

Детально ознайомитись з розкладом і програмою можна на Facebook-сторінці фестивалю.

Також ми вже раніше писали? Glovo оприлюднили статистику замовлень українців на час карантину, як Glovo оприлюднили статистику замовлень українців на час карантину.