fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🛵 Glovo оприлюднили статистику замовлень українців на час карантину

🛵 Glovo opryljudnyly statystyku zamovleń ukraїnciv na čas karantynu
Проаналізувавши дані платформи за період з 16 березня до 29 квітня 2020 року, компанія Glovo розповіла, що як і що замовляли українці.
Proanalizuvavšy dani platformy za period z 16 bereznja do 29 kvitnja 2020 roku, kompanija Glovo rozpovila, ščo jak i ščo zamovljaly ukraїnci.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Замовлення в Glovo. З початком карантину, кількість замовлень здійснених через застосунок Glovo продовжила зростати. Кількість користувачів, які вперше здійснили замовлення у застосунку виросла у 2 рази. А найактивніший користувач сервісу під час карантину зробив 155 замовлень. Кількість користувачів на iOS складає 39%, а на Android 69%. Однак, користувачі на iOS за місяць роблять на одне замовлення частіше, ніж користувачі на Android. Тому середній чек замовлень у користувачів на iOS вищий на 5%. Замовлення в категорії Супермаркет зросли на 40%, а в Аптеці на 35%. Середній чек у цих категоріях також зріс – на 25%. Читатйте також: 🛵 Glovo починає запускати хмарні кухні в Україні — почали з Києва. Серед найпопулярніших товарів із супермаркетів у замовленнях українців — яйця, негазована вода, овочі, яблука та банани, в топі алкогольних напоїв — пиво та вино. З ресторанів найчастіше кур’єри Glovo доставляли бургери, салати, азійські страви. Найвищий чек за час карантину становив 5 132 грн, а найменший — всього 2 грн — вартість порційного соєвого соусу. Найбільш незвичними замовленнями за період стали доставка 4 л свинячої крові з особливим коментарем без грудочок та тест на COVID-19. Для обмеження контактів між користувачем та кур’єром, сервіс запровадив доставку без підпису у застосунку, та закликав користувачів скористатися безконтактною доставкою. З огляду на ці заходи, тренд на безготівковий розрахунок зріс і за останніми даними становить 55%. Також ми раніше писали, які відеосервіси стали найбільш популярними в Україні та Європі на карантині.
Реклама 👇 Замовити

Замовлення в Glovo

З початком карантину, кількість замовлень здійснених через застосунок Glovo продовжила зростати. Кількість користувачів, які вперше здійснили замовлення у застосунку виросла у 2 рази. А найактивніший користувач сервісу під час карантину зробив 155 замовлень.

Кількість користувачів на iOS складає 39%, а на Android 69%. Однак, користувачі на iOS за місяць роблять на одне замовлення частіше, ніж користувачі на Android. Тому середній чек замовлень у користувачів на iOS вищий на 5%.

Замовлення в категорії «Супермаркет» зросли на 40%, а в «Аптеці» на 35%. Середній чек у цих категоріях також зріс – на 25%.

🛵 Glovo оприлюднили статистику замовлень українців на час карантину 1

Читайте також: 🛵 Glovo починає запускати «хмарні кухні» в Україні — почали з Києва

Серед найпопулярніших товарів із супермаркетів у замовленнях українців — яйця, негазована вода, овочі, яблука та банани, в топі алкогольних напоїв — пиво та вино. З ресторанів найчастіше кур’єри Glovo доставляли бургери, салати, азійські страви.

Найвищий чек за час карантину становив 5 132 грн, а найменший — всього 2 грн — вартість порційного соєвого соусу.

Найбільш незвичними замовленнями за період стали доставка 4 л свинячої крові з особливим коментарем «без грудочок» та тест на COVID-19.

🛵 Glovo оприлюднили статистику замовлень українців на час карантину 2

Для обмеження контактів між користувачем та кур’єром, сервіс запровадив доставку «без підпису» у застосунку, та закликав користувачів скористатися безконтактною доставкою. З огляду на ці заходи, тренд на безготівковий розрахунок зріс і за останніми даними становить 55%.

Також ми раніше писали🛵 Glovo оприлюднили статистику замовлень українців на час карантину 3📱 Які відеосервіси стали найбільш популярними в Україні та Європі на карантині, які відеосервіси стали найбільш популярними в Україні та Європі на карантині.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Сергій

Нарізати ковбасу з середини виробу? Тю-тю, чи як? Зажерлися.

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: