Другий том коміксу «Воля» про альтернативну історію України. Де купити

Čytaty latynkoju
Другий том коміксу «Воля» про альтернативну історію України. Де купити

Сюжет другого тому

1919 рік. Над молодою Українською Державою, яка щойно об’єдналася із ЗУНР, густішають хмари.

Поки світові держави все глибше занурюються у глобальну м’ясорубку, більшовицька імперія починає тиснути з усіх фронтів, використовуючи розбрат, терор та маніпуляції.

Відео

Усвідомлюючи скрутність ситуації, гетьман Павло Скоропадський наказує майору контррозвідки Максиму Кривоносу сформувати команду і віднайти спосіб дешифрувати таємничі документи червоних, виявлені на заводі «Арсенал» після заколоту в Києві.

Тим часом Троцький та Ленін мають щось вирішити з бунтом у Кронштадті. Нестор Махно дізнається про таємний проект гетьманату «Голіаф», за кресленнями якого полють усі передові спецслужби Європи.

Про серію коміксів

Серія графічних романів «Воля» – це мікс альтернативної історії, фантастики, екшена та жахів українською мовою. Другий том продовжує історію пригод українських героїв та їхньої боротьби за порятунок світу.

Читайте також: Дівчата теж вміють: в Україні створили комікс про школярок-винахідниць

Комікси українською мовою «Воля» залучають масового читача до вивчення цього історичного періоду та створення сучасного медійного погляду на події Української Революції 1917-1921 років.

Перший том коміксу вийшовВизвольні змагання 1917-21 років відтворили у формі стімпанк-коміксу у 2017 році.

Персонажі книжки постають в анімованому сюжеті з альтернативною історією України. Серед героїв – видатні постаті з української історії – гетьман Павло Скоропадський, академік Володимир Вернадський, історик та Голова Центральної Ради Михайло Грушевський, авіаконструктор Ігор Сікорський.