Як діалог банків та фінтеху веде до розвитку всієї фінансової галузі

Čytaty latynkoju
Як діалог банків та фінтеху веде до розвитку всієї фінансової галузі

19 квітня на території відомого всім інноваційного парку UNIT.CityУкраїнський fintech — як UNIT.City та USAID бачать локальний ринок фінансових стартапів пройшов UNIT Fintech Forum 2018. Це — один з найбільш значущих івентів для українського fintech-кластеру. Його позиціонування ґрунтувалося на ідеї створення поля для дискусії та обговорення digital-трансформацій сучасних українських банків і fintech-компаній. Ідея ця виникла, тому що багато хто вважає, ніби fintech і банки — це неодмінно конкуренти. Звичайно ж, це не так, у чому івент, — я сподіваюся, — багатьох переконав.

Питання довіри та взаємодопомоги секторів

Раніше я писала про те, що інноваційні fintech-проекти підвищуютьЯк fintech-проекти підвищують залученість населення до фінансової системи залученість населення в фінансову систему і допомагають консервативній більшості не вбачатиЯк зміниться прийом платежів у найближчі роки у безготівкових розрахунках та економіці чергову «схему». Але мало зробити акцент на «небанківському» відсотку українців. Потрібно переконати і на конкретних прикладах довести наступні тези: про довіру до банківської системи та про прозорість її роботи.

Банківській системі України можна довіряти. Довіра не обов’язково означає, що всі миттю повинні діставати заощадження і нести їх в депозити. Я говорю про активне використання можливостей онлайн-банкінгів:

  • грошові перекази,
  • оплата послуг,
  • регулярні платежі.

Іншими словами, йдеться про переведення видаткової частини сімейного бюджету в безготівкову сферу.

Сплатити карткою чи електронним гаманцем в інтернеті не просто швидше, але і вигідніше, ніж в терміналі або в касі банку. До того ж, це повинно бути настільки ж просто і прозоро, як потрапляння реальної купюри в купюроприймач або касове віконце. Трохи художнього узагальнення: це повинно відчуватися, а не домислюватися.

Читайте також: Польські fintech-стартапи та Brexit — час змін і взаємних впливів

Обидві тези прямо або побічно відкривають як вразливі місця українських банків, так і те, як ці уразливості можуть бути усунені завдяки ресурсам компаній, які працюють у електронному фінансовому секторі. З цим, певна річ, згодні представники останніх, адже це робить їхні послуги затребуваними. Сперечатися з цим складно – хороші українські інтернет-банкінги можна перелічити на пальцях однієї руки. А якість роботи служб підтримки і зручності процесу оплати для користувача в банках зустрічаються далеко не так часто. Банки «тримають дистанцію» з клієнтами, надають послуги у чітко визначений час, в той час як продукти fintech-компаній працюють у режимі 24/7.

Чи здатні банки виграти у цій «боротьбі»

Але є й інша думка, яка була висловлена ​​на панельній дискусії – що банки виграють умовну боротьбу, адже мають відчутно більш серйозним запасом міцності. Бізнес-моделі фінтех-проектів побудовані навколо максимальної ефективності при мінімальних витратах на операційну діяльність. Відтак наша інноваційність є не трендом, а умовою роботи — причому ключовою. У той же час банки завжди можуть виграти за рахунок зниження комісії за послуги, за рахунок систем відділень та більшому бюджету на маркетинг.

Читайте також: Як міжнародні платіжні системи посилюють безпеку транзакцій

Я вважаю, що успіх для всієї фінансової сфери України лежить в симбіозі, а не в антагонізмові. Fintech-компанії користуються послугами банків для своїх продуктів, але банки не так успішно створюють якісні бренди (за рідкісними винятками). У своїй доповіді Вікторія Тігіпко це позначила дуже вірно: існуючих в Україні ресурсів для запуску fintech-проекту найчастіше немає. Тому тут потрібен капітал іноземних венчурних фондів, який краще отримувати через співпрацю та спільні проекти банку та fintech-компанії.

UNIT Fintech Forum став важливим саме з цієї точки зору. Упродовж дня ми могли спілкуватися на теми, котрі важливі для fintech-сектору, та обмінятися досвідом із великою кількістю іноземних колег. Так і народжуються сервіси нового покоління.