Реклама

🛣 Укравтодор побудує дорогу з Києва до Кишинева

Čytaty latynkoju
🛣 Укравтодор побудує дорогу з Києва до Кишинева

Дорога Київ-Кишинів

Укравтодор оголосив про перший тендер для будівництва дороги Київ-Кишинів, про будівництво якої домовились президент України Володимир Зеленський та президентка Молдови Майя Санду.

Наразі планують побудувати міст через річку Дністер, де проходитиме українсько-молдовський державному кордон. Крім того, у рамках будівництва нової дороги планують оновити дорожні ділянки доріг М-21 Виступовичі — Житомир — Могилів-Подільський та Р-08 Немирів — Ямпіль.

Дорога з Києва до Кишинева

Як зазначив голова Укравтодору Олександр Кубраков, вже стартує процес створення оновленої дороги з Києва До Кишинева.

Закупівля ТЕО («техніко-економічного обґрунтування» — прим. редакції) — це перший крок. Паралельно з цим готуємося до оновлення 137,5 км маршруту — йдеться про найбільш проблемні для проїзду ділянки. Тобто вже до кінця року шлях до кордону планується зробити комфортним для проїзду

Олександр Кубраков, Голова Укравтодору
Читайте також: 🛩 В Україну літатиме нова авіакомпанія — одразу 2 рейси до Італії

Маршрут проходитиме через Київську, Житомирську та Вінницьку області. Очікується, що нова дорога дозволить долати відстань поміж столицями приблизно за п’ять годин. Варто зазначити, що нова дорога проходитиме в обхід невизнаної Придністровської республіки.

Відстань від Києва до Кишинева становить 472 кілометри. За розрахунками Google Maps наразі дістатись до столиці Молдови можна через Білу Церкву, а загалом подорож займе 6 годин 26 хвилин.

Дорога з Києва до Кишинева