fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🌳 Презентували концепцію оновлення парку в Маріуполі — перша черга вже цього року

🌳 Prezentuvaly koncepciju onovlennja parku v Mariupoli — perša čerga vže ćogo roku
У вересні вже відкриють першу частину парку.
U veresni vže vidkryjuť peršu častynu parku.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Оновлення парку в Маріуполі. Нещодавно агенція Big City Lab презентувала концепцію оновлення парку імені Гурова в Маріуполі. Наразі вже ведуться будівельні роботи, за планами будівництво завершиться до 2024-2025 років. Очікується, що перша черга оновлення парку в Маріуполі буде вже готова у вересні цього року. Головною задачею проєкту було зробити парк всесезонним, аби він був цікавим для всіх мешканців міста. За розрахунками новий парк збільшить час відвідування від однієї до чотирьох годин. Агенція провела опитування серед людей, що живуть у радіусі 30 хвилин на відстані від парку. Згідно з опитуванням 73% проживаючих поруч городян відвідують парк раз в тиждень. Також мешканці зазначили, що їм не вистачає базової інфраструктури та місць харчування. Читатйте також: 🚶🏼‍♂️ Урбаністика: 50 причин, чому в місті має бути більше пішохідних вулиць. Оновлення парку в Маріуполі передбачає одразу декілька зон. Функціональні зони поділили на активну програму, де займатимуться спортом, та на пасивну програму — тут проводитимуть пікніки та відпочиватимуть групами. Також будуть: декоративний сад, поле для пікніка, паркова зона, зона барбекю з чагарниками, бульвар з рядами широколистяних дерев та болотисті ділянки по межі парку.
Реклама 👇 Замовити

Оновлення парку в Маріуполі

Нещодавно агенція Big City Lab презентувала концепцію оновлення парку імені Гурова в Маріуполі. Наразі вже ведуться будівельні роботи, за планами будівництво завершиться до 2024-2025 років. Очікується, що перша черга оновлення парку в Маріуполі буде вже готова у вересні цього року.

Головною задачею проєкту було зробити парк всесезонним, аби він був цікавим для всіх мешканців міста. За розрахунками новий парк збільшить час відвідування від однієї до чотирьох годин.

Агенція провела опитування серед людей, що живуть у радіусі 30 хвилин на відстані від парку. Згідно з опитуванням 73% проживаючих поруч городян відвідують парк раз в тиждень. Також мешканці зазначили, що їм не вистачає базової інфраструктури та місць харчування.

🌳 Презентували концепцію оновлення парку в Маріуполі — перша черга вже цього року 1
🌳 Презентували концепцію оновлення парку в Маріуполі — перша черга вже цього року 2
Читайте також: 🚶🏼‍♂️ Урбаністика: 50 причин, чому в місті має бути більше пішохідних вулиць

Оновлення парку в Маріуполі передбачає одразу декілька зон. Функціональні зони поділили на активну програму, де займатимуться спортом, та на пасивну програму — тут проводитимуть пікніки та відпочиватимуть групами.

Також будуть: декоративний сад, поле для пікніка, паркова зона, зона барбекю з чагарниками, бульвар з рядами широколистяних дерев та болотисті ділянки по межі парку.

🌳 Презентували концепцію оновлення парку в Маріуполі — перша черга вже цього року 3
🌳 Презентували концепцію оновлення парку в Маріуполі — перша черга вже цього року 4
🌳 Презентували концепцію оновлення парку в Маріуполі — перша черга вже цього року 5

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: