🎠 На ВДНГ стартує «Зимова країна» — що буде на локації

Čytaty latynkoju
🎠 На ВДНГ стартує «Зимова країна» — що буде на локації

«Зимова країна» на ВДНГ

12 грудня тематичний парк зимового відпочинку та святкових подій України вже вшосте розпочне свою роботу. Цього року буде більша територія, яку адаптують до умов карантину через пандемію COVID-19.

Вже підготували розважальну програму на свіжому повітрі: у «Зимовій Країні» збільшать площу ковзанки та тюбінгових гірок, створять окрему зону атракціонів просто неба, а також винесуть за межі павільйонів фудкорт та ярмарок подарунків.

Як зазначила креативна продюсерка ВДНГ Наталія Верьовка, символом цього сезону стала червона нитка, що символізує родинні відносини та сімейні традиції.

За цей рік ми, мабуть, як ніколи раніше, оцінили та переосмислили наші стосунки — з рідними, друзями, планетою. Місія «Зимової країни» у новому сезоні — зміцнити взаємозв’язок, що існує між людьми та створити позитивні святкові емоції

Наталія Верьовка, Креативна продюсерка ВДНГ

Починаючи з грудня територія Експоцентру трансформується у величезний парк зимових розваг із різноманітними активностями для всієї родини. На території Експоцентру можна буде відвідати такі локації:

? Ялинка, ковзанка просто неба, гірки та атракціони

Перше, що щороку захоплює погляд гостей «Зимової країни» — святкова ялинка, встановлена на центральній площі ВДНГ. Саме тут — епіцентр усіх подій. Святкова ілюмінація, аніматори, флешмоби та виступи артистів. Поруч із ялинкою розташується ковзанка просто неба — майже дві тисячі квадратних метрів льоду для віртуозних па та піруетів у самому центрі ВДНГ. Цього року організатори не лише збільшать її площу, а й побудують навколо оглядовий майданчик — зручні трибуни, де можна буде спостерігати за своїми близькими та друзями на ковзанах, або ж відпочити після катання.

Також тут можна буде зазирнути у Дзеркальний лабіринт Майя, опинитися в космосі, де гравітація безсильна та спробувати втекти з Алькатрасу — найсуворішої в’язниці у світі. Пережити на власному досвіді всі ці історії пропонує «Зимова країна».

На центральному вході ВДНГ розташується справжній європейський ярмарок — вулична територія, де можна придбати різдвяні подарунки, а також влаштувати гастротур фудкортами із частуваннями на будь-який смак. Кожен будиночок на ярмарці матиме свій унікальний асортимент та вибір сувенірів, тож із пустими руками відвідувачі «Зимової країни» точно не залишаться.

? «Різдвяна Фабрика Мрій»

Це казкове місто з реалістичними декораціями, де занурившись у різдвяну пригоду, можна познайомитися з процесом виготовлення скляних ялинкових прикрас. Кожна майстерня казкової фабрики має унікальний дизайн.

Тут є і кабінет ельфа-чарівника, і величезні кімнати із неймовірними машинами: приладдя з чарівним вогнем, за допомогою якого виготовлятимуть майбутні ялинкові прикраси, спеціальні ванни для їхнього сріблення та майстерня з розпису та фарбування готових іграшок.

Вперше в історії ВДНГ тут проводитимуть віртуальні екскурсії локацією для всіх охочих. Під час інтерактивного квесту учасники будуть здійснювати віртуальну подорож, у якій головний Ельф стане їхнім провідником крізь усі потаємні майстерні Фабрики.

?? Резиденція Санти

Традиційно до новорічних свят у 9 павільйоні відкриється тематичне інтерактивне шоу — казка з чарівними героями, яскравими декораціями та захоплюючою програмою.

Цього року улюблена локація багатьох гостей не лише отримала нову назву, але й зміниться зовні й збільшиться у три рази. На площі розміром більш як 1 000 м2 на гостей чекає незабутня подорож казковим лісом, в оточенні чарівних істот та героїв. А кульмінацією стане візит до будиночку Санти, де гості зможуть побачити головного героя зими та його веселих помічників-ельфів.

У новому сезоні вхід на локацію не буде обмежуватися сеансами, а проходитиме у порядку живої черги із дотриманням усіх діючих вимог МОЗ на момент проведення події.

? Музей науки

У 23-му павільйоні ВДНГ цього сезону розташувався «Музей науки» — освітній проєкт Малої академії наук України. Це інтерактивний простір, де в зрозумілій і доступній формі продемонстровані найважливіші наукові здобутки людства, їхні закони та взаємодія.

Головна особливість музею полягає в тому, що з кожним експонатом можна взаємодіяти: покататися на велосипеді з квадратними колесами, вирушити в космічну подорож, побачити двометрову голограму, дізнатися, як побудований організм людини та потримати в руках модель головного мозку й органів людини та навіть запустити блискавку в котушці Тесли.

? Динозаври морських глибин

Динозаври морських глибин — це інтерактивна освітня виставка, яка з перших хвилин зустрічі занурює відвідувачів у неймовірну подорож та перетворює на мандрівників у часі, коли гігантські морські рептилії жили на нашій планеті мільйони років тому.

На гостей тут чекають десятки реалістичних експонатів, найбільший з яких має довжину 15 метрів і висоту понад 5 метрів. Монстри мають автентичний колір, текстуру, відтворюють природні рухи та звуки, «дихають». Знайдіть схожість сучасних морських тварин та їх предків. Дізнайтеся, чи всі динозаври жили одночасно. Перевірте відмінності та подібності наземних і морських створінь.

Також на території ВДНГ будуть такі локації:

Читайте також: 🤓 Фотопроєкт: екскурсії на ВДНГ — дізнайтесь історію та таємниці Експоцентру 
  • місце, де можна краще пізнати природу та навколишній світ — тропічна ферма «Планета Метеликів» та контактний зоопарк Animal Park
  • спеціальна серія кінопоказів і квестів від центру сімейного дозвілля Teleport360
  • мотузковий парк SkyPark
  • прокат зимового транспорту (зимові велосипеди та санки)

Вхід на територію парку — вільний.