🏞 ВДНГ розпочинає роботу після карантину

Čytaty latynkoju
🏞 ВДНГ розпочинає роботу після карантину

Літній сезон на ВДНГ

Щороку команда ВДНГ облаштовує на 287 гектарах Експоцентру локації для дозвілля дітей та дорослих. Вже п’ятий рік поспіль на території відбудеться літній сезон — «Літо на ВДНГ».

Національний комплекс «Експоцентр України» став однією з перших локацій для масових заходів, що почала виходити з умов карантину. Паркові зони та різноманітні локації для відпочинку вже відкриті. Проте деякі активності працюватимуть з обмеженнями.

З 12 травня на ВДНГ почнуть працювати лише ті локації, роботу яких дозволено відповідно до чинних правил безпеки — відкриті площі, соціальна дистанція, регулярна санітарна обробка контактних поверхонь.

Євген Мушкін, Генеральний директор ВДНГ
Читайте також: 😲 Користь карантину: 5 історій про самоізоляцію видатних людей за власним бажанням

На першому етапі виходу з карантину на території Експоцентру працюватимуть:

  • Велопрокат та прокат роликів;
  • контактний зоопарк;
  • трек керованих автомоделей;
  • кінний клуб.

З нових активностей вже у травні на території Експоцентру можна буде побачити унікальну виставку просто неба «Живі дракони та Чарівні дерева», де буде понад 20 анімованих драконів та різноманітні  експозиції. Усі локації та активності працюватимуть відповідно до необхідних правил безпеки, що рекомендовані ВООЗ та МОЗ.

У подальших етапах виходу з карантину на ВДНГ планують відкрити: дитячий смартмайданчик «Лемурашник», тропічну ферму «Планета Метеликів», басейн Pirs39, прокат індивідуального електротранспорту, дитячі зони розваг, пейнтбольний майданчик, центр сімейного дозвілля Teleport360, Сад Гамаків, Поляну ВДНГ і зони BBQ.

Літні майданчики зони фудкортів та ресторанів, які розташовано на території Експоцентру, також будуть відкриті.

Ознайомитись з повним переліком локацій та їх графіком роботи можна на офіційному сайті ВДНГ.

Також ми раніше писали? Кінофестиваль фільмів для дітей відбудеться онлайн — Чілдрен кінофест 2020, як кінофестиваль фільмів для дітей відбудеться онлайн — Чілдрен кінофест 2020.