🚇 Протягом 2020 року дефібрилятори з’являться на 52 станціях підземки

Čytaty latynkoju
🚇 Протягом 2020 року дефібрилятори з’являться на 52 станціях підземки

Департамент транспортної інфраструктури КМДА повідомляє,  що протягом цього року буде реалізовано 23 проєкти Громадського бюджету Києва.

Один із таких проєктів — це облаштування станцій Київського метрополітену новими дефібриляторами.

Спочатку бюджет проєкту покривав лише 20 станцій на запровадження новими пристроями.

Зважаючи на важливість проєкту, сьогодні їх (станцій — ред.) кількість зросла до 52.

Департамент охорони здоров'я міста Києва

Проєкт розпорядження перебуває на погодженні в структурних підрозділах КМДА.

У разі зупинки серця персонал зможе надати першочергову допомогу — усі працівники метрополітену пройдуть обов’язкове навчання дій у подібних ситуаціях.

Які ще проєкти буде реалізовано протягом 2020 року

Цього року буде реалізовано багато проєктів від Громадського міського бюджету, які були ініційовані за допомогою активних мешканців міста.

Ось декілька проєктів, які на реалізації на даний момент:

  • Бібліотек@: час дій – час змін — цей проєкт має на меті створити інноваційну бібліотеку, обладнану відповідними інформаційними засобами. Ця бібліотека буде доступна усім мешканцям міста і буде відкрита для проведення культурних заходів.
  • Фестиваль «Рух – це життя» — головною ціллю фестивалю є залучення людей поважного віку від 55+ до фізкультурно-оздоровчих та культурно-масових заходів, які є членами громадських об’єднань. Проведення фестивалю дасть змогу залучити велику кількість людей поважного віку, встановити контакт між представниками цієї вікової групи та підвищить їх життєздатність.
  • Наземний перехід до метро Університет — проєкт покликаний полегшити сполучення між станцією метро Університет, зупинкою громадського транспорту та іншими об’єктами інфраструктури для маломобільних людей. Цей проєкт вже неодноразово був ініційований громадою Києва, але лише зараз він потрапив до списку поєктів на реалізацію від Громадського бюджету.

Також ми раніше писали? Vodafone протестував 4G у метро столиці. Обіцяє запуск у березні (але це не точно), що у метро столиці тестують запуск 4G, а у Києві розпочалася? У Києві розпочалася подача проєктів на Громадський бюджет подача проєктів на Громадський бюджет.