fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤓 У данському музеї історії запустили український аудіогід

🤓 U danśkomu muzeї istoriї zapustyly ukraїnśkyj audiogid
Протягом року мають з'явитись аудіогіди українською й у інших музеях світу.
Protjagom roku majuť z'javytyś audiogidy ukraїnśkoju j u inšyh muzejah svitu.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Аудіогід в Данії. Музеї національної історії в замку Фредеріксборг у Данії є однією з найбільших культурних локацій країни й відтепер замок можна відвідати з екскурсією рідною мовою. Це вже 15 україномовний аудіогід, які доступні у музеях світу. Як зазначив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, запуск україномовного аудіогіда є проявом культурної дипломатії, яка відкриває Україну світу. Про музей. Замок Фредеріксборг побудували у XVII ст. як резиденція короля Крістіана IV. Це є найбільшим замком епохи Відродження у Скандинавії. З 1671 до 1840 рр. у церкві палацу відбувалися церемонії сходження на престол нових монархів Данії та Норвегії. І вже з 1878 року замок став Музеєм національної історії. Тут зібрано витвори мистецтва, які належали королівській родині. Читатйте також: 🤔 В Україні зявляться професійні переклади філософських творів — від Аристотеля до Канта. Про гіди українською у музеях. У світі вже частіше почали зявлятись аудіогіди українською мовою у музеях світу. Наприклад, дізнатись про мистецтво рідною мовою вже можна у віденській художній галереї Альбертіна, у китайському музеї Ґуґун, який також відомий як Заборонене місто та одразу у декількох музеях Туреччини. Протягом цього року зявляться аудіогіди ще в декількох місцях: у Лондонському Тауері, Версальському палаці, Національному природознавчому музеї в Берліні, Меморіальному комплексі історії Голокосту — Яд Вашемі, Державному музеї мистецтв імені Ігоря Савицького в Узбекистані.
Реклама 👇 Замовити

Аудіогід в Данії

Музеї національної історії в замку Фредеріксборг у Данії є однією з найбільших культурних локацій країни й відтепер замок можна відвідати з екскурсією рідною мовою. Це вже 15 україномовний аудіогід, які доступні у музеях світу.

Як зазначив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, запуск україномовного аудіогіда є проявом культурної дипломатії, яка відкриває Україну світу.

Про музей

Замок Фредеріксборг побудували у XVII ст. як резиденція короля Крістіана IV. Це є найбільшим замком епохи Відродження у Скандинавії. З 1671 до 1840 рр. у церкві палацу відбувалися церемонії сходження на престол нових монархів Данії та Норвегії. І вже з 1878 року замок став Музеєм національної історії. Тут зібрано витвори мистецтва, які належали королівській родині.

Аудіогід в Данії

Великий хол замку

Читайте також: 🤔 В Україні з’являться професійні переклади філософських творів — від Аристотеля до Канта

Про гіди українською у музеях

У світі вже частіше почали з’являтись аудіогіди українською мовою у музеях світу. Наприклад, дізнатись про мистецтво рідною мовою вже можна у віденській художній галереї Альбертіна🤓 У данському музеї історії запустили український аудіогід 1🖼 У віденській художній галереї Альбертіна з’явився аудіогід українською мовою, у китайському музеї Ґуґун🤓 У данському музеї історії запустили український аудіогід 2🤓 У китайському музеї з’явиться аудіогід українською мовою, який також відомий як «Заборонене місто» та одразу у декількох музеях Туреччини🤓 У данському музеї історії запустили український аудіогід 3🥰 У турецьких музеях з’явились аудіогіди українською мовою.

Протягом цього року з’являться аудіогіди ще в декількох місцях: у Лондонському Тауері, Версальському палаці, Національному природознавчому музеї в Берліні, Меморіальному комплексі історії Голокосту — Яд Вашемі, Державному музеї мистецтв імені Ігоря Савицького в Узбекистані.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: