fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🥰 У турецьких музеях з’явились аудіогіди українською мовою

🥰 U turećkyh muzejah z’javylyś audiogidy ukraїnśkoju movoju
Загалом у турецьких музеях вже п'ять аудіогідів українською.
Zagalom u turećkyh muzejah vže p'jať audiogidiv ukraїnśkoju.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Українські аудіогіди у Турції. Одразу у двох музеях Туреччини зявляться аудіогіди для туристів з України — у Галатській вежі в Стамбулі та в Музеї анатолійських цивілізацій в Анкарі. Це вже четвертий та пятий гіди українською на території країни. Крім того, протягом цього року у Туреччині зявляться гіди ще у декількох музеях: музеї Святого Миколая (м. Демре) Археологічному музеї (м. Анталія) музеї Мевляни (м. Конья) За словами першої леді Туреччини між Україною та Туреччиною існує міцний звязок, що має тисячолітню історію. Я вірю, що як країни, які є сусідами через одне море, ми маємо багато роботи у сфері культури. Адже сфера культури є єдиним інструментом для розвитку дружніх звязків, ключем, що дійсно допомагає зрозуміти того, хто навпроти. Еміне Ердоган. перша леді Туреччини. Читатйте також: 🤔 В Україні зявляться професійні переклади філософських творів — від Аристотеля до Канта. Про музеї. Музей анатолійських цивілізацій — це найбільший та найголовніший музей країни. Він має більш ніж 195 тисяч експонатів анатолійської історії й вважається одним з найкращих музеїв світу. Галатська вежа є символом Стамбула. Вона знаходиться у європейській частині міста на високому пагорбі району Галата. Вежа є частиною Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Про гіди українською у музеях. У світі вже частіше почали зявлятись аудіогіди українською мовою у музеях світу. Наприклад, дізнатись про мистецтво рідною мовою вже можна у віденській художній галереї Альбертіна чи у китайському музеї Ґуґун, який також відомий як Заборонене місто. Протягом цього року зявляться аудіогіди ще в декількох місцях: у Лондонському Тауері, Версальському палаці, Національному природознавчому музеї в Берліні, Меморіальному комплексі історії Голокосту — Яд Вашемі, Державному музеї мистецтв імені Ігоря Савицького в Узбекистані.
Реклама 👇 Замовити

Українські аудіогіди у Турції

Одразу у двох музеях Туреччини з’являться аудіогіди для туристів з України — у Галатській вежі в Стамбулі та в Музеї анатолійських цивілізацій в Анкарі. Це вже четвертий та п’ятий гіди українською на території країни.

Крім того, протягом цього року у Туреччині з’являться гіди ще у декількох музеях:

  • музеї Святого Миколая (м. Демре)
  • Археологічному музеї (м. Анталія)
  • музеї Мевляни (м. Конья)

За словами першої леді Туреччини між Україною та Туреччиною існує міцний зв’язок, що має тисячолітню історію.

Я вірю, що як країни, які є сусідами через одне море, ми маємо багато роботи у сфері культури. Адже сфера культури є єдиним інструментом для розвитку дружніх зв'язків, ключем, що дійсно допомагає зрозуміти того, хто навпроти

Еміне Ердоган, перша леді Туреччини
Читайте також: 🤔 В Україні з’являться професійні переклади філософських творів — від Аристотеля до Канта

Про музеї

Музей анатолійських цивілізацій — це найбільший та найголовніший музей країни. Він має більш ніж 195 тисяч експонатів анатолійської історії й вважається одним з найкращих музеїв світу.

Галатська вежа є символом Стамбула. Вона знаходиться у європейській частині міста на високому пагорбі району Галата. Вежа є частиною Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Про гіди українською у музеях

У світі вже частіше почали з’являтись аудіогіди українською мовою у музеях світу. Наприклад, дізнатись про мистецтво рідною мовою вже можна у віденській художній галереї Альбертіна🥰 У турецьких музеях з’явились аудіогіди українською мовою 3🖼 У віденській художній галереї Альбертіна з’явився аудіогід українською мовою чи у китайському музеї Ґуґун🥰 У турецьких музеях з’явились аудіогіди українською мовою 4🤓 У китайському музеї з’явиться аудіогід українською мовою, який також відомий як «Заборонене місто».

Протягом цього року з’являться аудіогіди ще в декількох місцях: у Лондонському Тауері, Версальському палаці, Національному природознавчому музеї в Берліні, Меморіальному комплексі історії Голокосту — Яд Вашемі, Державному музеї мистецтв імені Ігоря Савицького в Узбекистані.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Джерело: president.gov.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: