fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤓 У китайському музеї з’явиться аудіогід українською мовою

🤓 U kytajśkomu muzeї z’javyťsja audiogid ukraїnśkoju movoju
Вже скоро українською можна буде дізнатись про історію найкращих експонатів музею «Забороненого міста».
Vže skoro ukraїnśkoju možna bude diznatyś pro istoriju najkraščyh eksponativ muzeju «Zaboronenogo mista».
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Аудіогід українською у Китаї. У музеї Ґуґун, який також відомий як Заборонене місто планують створити аудіогід українською мовою. Про це стало відомо під час зустрічі посла України в Китаї Сергія Камишева та заступника міністра культури та туризму КНР Чжан Сюєм. Музей Ґуґун — це найбільший палацовий комплекс у світі, його площа становить приблизно 720 тис. м². Раніше це був головний палацовий комплекс китайських імператорів від XV до початку XX століття. Саме звідси правили 24 імператори династій Мін і Цин. Іншою назвою музею також є Заборонене місто або Заборонений палац — це було обумовлено тим, що доступ до цього палацу можна було отримати лише із дозволу імператора. Палац знаходився у самому центрі Пекіна, однак будівля була відділена від міста ровами з водою та високими стінами. Жодна людина не могла потрапити чи навіть покинути палац без згоди імператора — це місто було не доступним для інших людей аж до 1900 року. Наразі ж на території колишнього палацу створили музей Ґуґун, у якому можна побачити артефакти Забороненого міста, найвідоміші вироби китайського мистецтва та навіть коштовні вироби із нефриту. Читатйте також: 🇺🇦 Є різниця! Чому мова має значення навіть у TikTok (експеримент редакції). Музей Ґуґун не перше місце, де можна знайти аудіогід українською мовою. Українська в галереї Альбертіна. Також українською мовою можна почути аудіогід в галереї Альбертіна. Можна дізнатись про історію створення та цікаві подробиці про шедеври світового класичного модерну з музейних експозицій Від Моне до Пікассо, у які входять твори Моне, Ренуара, Тулуз-Лотрека, Сіньяка, Матісса, Мунка, Пікассо, Модільяні, Шагала, Малевича, Кокошки та інших. Українською також можна прослухати екскурсію парадними залами палацу, побудованого у стилі класицизму, який відтворює культуру епохи Габсбургів. Перекладений спеціально для українців аудіогід буде доступний і для запланованої на кінець серпня виставки творів з приватної колекції французького модерну Ханлозера, на якій будуть представлені роботи Ван Гога, Сезанна, Годлера. На початку реалізації проєкту звернулись до найпопулярніших світових музеїв та пам’яток архітектури. Однією з найперших відгукнулася Альбертіна. Робота з перекладу та звукозапису для віденської галереї тривала чотири місяці.
Реклама 👇 Замовити

Аудіогід українською у Китаї

У музеї Ґуґун, який також відомий як «Заборонене місто» планують створити аудіогід українською мовою. Про це стало відомо під час зустрічі посла України в Китаї Сергія Камишева та заступника міністра культури та туризму КНР Чжан Сюєм.

Музей Ґуґун — це найбільший палацовий комплекс у світі, його площа становить приблизно 720 тис. м². Раніше це був головний палацовий комплекс китайських імператорів від XV до початку XX століття. Саме звідси правили 24 імператори династій Мін і Цин.

Аудіогід українською у Китаї

Іншою назвою музею також є «Заборонене місто» або «Заборонений палац» — це було обумовлено тим, що доступ до цього палацу можна було отримати лише із дозволу імператора. Палац знаходився у самому центрі Пекіна, однак будівля була відділена від міста ровами з водою та високими стінами.

Жодна людина не могла потрапити чи навіть покинути палац без згоди імператора — це місто було не доступним для інших людей аж до 1900 року.

Наразі ж на території колишнього палацу створили музей Ґуґун, у якому можна побачити артефакти «Забороненого міста», найвідоміші вироби китайського мистецтва та навіть коштовні вироби із нефриту.

Читайте також: 🇺🇦 Є різниця! Чому мова має значення навіть у TikTok (експеримент редакції)

Музей Ґуґун не перше місце, де можна знайти аудіогід українською мовою.

Українська в галереї Альбертіна

Також українською мовою можна почути аудіогід в галереї Альбертіна🤓 У китайському музеї з’явиться аудіогід українською мовою 1🖼 У віденській художній галереї Альбертіна з’явився аудіогід українською мовою. Можна дізнатись про історію створення та цікаві подробиці про шедеври світового класичного модерну з музейних експозицій «Від Моне до Пікассо», у які входять твори Моне, Ренуара, Тулуз-Лотрека, Сіньяка, Матісса, Мунка, Пікассо, Модільяні, Шагала, Малевича, Кокошки та інших.

Українською також можна прослухати екскурсію парадними залами палацу, побудованого у стилі класицизму, який відтворює культуру епохи Габсбургів.

🤓 У китайському музеї з’явиться аудіогід українською мовою 2

Перекладений спеціально для українців аудіогід буде доступний і для запланованої на кінець серпня виставки творів з приватної колекції французького модерну Ханлозера, на якій будуть представлені роботи Ван Гога, Сезанна, Годлера.

На початку реалізації проєкту звернулись до найпопулярніших світових музеїв та пам’яток архітектури. Однією з найперших відгукнулася Альбертіна. Робота з перекладу та звукозапису для віденської галереї тривала чотири місяці.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: